Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtek el vásárolni a...

Mikor kezdtek el vásárolni a babának? Teherbe esés elött gyűjtöttetek pénzt? Vagy minden hónapban ahogy marad pluszban úgy vásároltok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül estem teherbe,de miután kiderült neki álltunk a spórolásnak és mikor akció volt akkor mentünk és vettünk pár dolgot.Így gyűlt apránként össze a szükséges holmi.
2011. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én már előtte készületem rá anyagilag, de nem vettem előre semmit. Amikor terhes lettem az unokatesómtól kaptam egy nagy babapakkot, nagyon sok minden volt benne, de kiságy, kád pelenkázó meg ilyenek kellettek, mert pont egy évvel idősebb a kisfia, így ezeket még használták. Ezeket kb a 25 hét után kezdtem veszegetni apránként, egyik hónapban ágy aztán pelenkázó, aztán az apróságok. Mindig néztem az interneten hogy hol vannak akciók. A félretett pénz a táppénz idején volt nagyon jó, én még sosem voltam előtte táppénzen, és igencsak meglepett, hogy milyen rendszertelenül utalnak, folyton másfél hónappal később, így volt egy hónap amikor nem is volt semmi fizetésem, akkor jól jött h félretettem.
2011. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amíg még nem voltam terhes addig is gyűjtöttem. Mostantól pedig minden hónapban félre fogunk rakni 40 ezret.
2011. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gyűjtöttünk pénzt előre. Eléggé halogattam a dolgokat, a 30. hét után kezdtünk igazán vásárolni, azóta abba se hagyjuk-már 4hónapos a fiúnk, de nem telik el úgy hét, hogy ne kapna valamit:)
2011. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én áldott állapot előtt félretettem,és az 5.hónapban kezdtem el vásárolni,nem vagyok babonás,sőt.....

Szinte mindenünk megvan már,26 hetes vagyok:)

2011. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ekeke ***** válasza:
Neki semmi nem kell külön igazából, ez a divat. Mi egyelőre mindent levetettként kaptunk, még túl sok dolog is összejött.
2011. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!