Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik kistarcsan szültek,...

Akik kistarcsan szültek, meselnetek milyen tapasztalatokat gyüjtöttetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ajánlanám a kétágyas alapitványi szobát, ha van rá lehetöséged. Nekünk volt, nem bántuk azt a 25eFt-ot rá...söt!
2011. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szülőszobák szépek....nekem nagyon tetszett és jól fel vannak szerelve!viszont a 6ágyas kórtermek és a közös zuhanyzó visszataszító!Én inkább alapítványi szobát ajánlom!:) az nagyon szép és van benne minden!(tv,mikró,hűtő) a csecsemős nővérkék általában nagyon bunkók de vannak kivételek!Úgy összességében meg voltam elégedve! :)
2011. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szülőszoba nagyon szép, szülésznők kedvesek, az orvosok korrektek, és akivel én találkoztam, szakmailag is nagyon jók. A neheze akkor jön, mikor a baba megvan, mert a csecsemősök már nem olyan kedvesek, persze tisztelet a kivételnek. Ha első baba, akkor menj bátran, kérdezz sokat, mert csak akkor tudnak segíteni. Kinél fogsz szülni, van orvosod?
2011. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nincs fogadott orvosom.maj7re vagyok kiirva.az alapitvanyi szoba,az napi 25ezer?
2011. márc. 21. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
ha van hely az alapitányiba, az 5eFt/éj (2010 szeptember). Mikro, hütö, tv, saját zuhanyzo - WC-vel. De amint bekerülsz a kórházba szólj egyböl, hogy TE olyat szeretnél, mert ott állandó a teltház.
2011. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2.vagyok! amikor én szültem a 2ágyas az napi 3ezer forint volt!Én 4napot voltam bent (császár miatt)
2011. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja és én is 2010.-ben voltam
2011. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hmmm....érdekes....én elötte sok fórumot olvastam erröl, már 2006 óta "5eFt/éj"-t irtak mindenhol.
2011. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
na mindegy!:D Ezen nem fogunk össze veszni! :D Csak érdekes hogy nekem 3ezret mondtak másnak meg 5ezer? de amúgy is egy üres csekket kapsz és annyit fizetsz be amennyit szeretnél!Legalább is nekem még így volt! :D
2011. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

na, ez is érdekes....mert mi ÀFÀ-s számlát kaptunk, hogy "emelt szintü ellátás"...de ez már tényleg nem ide vágó...

Jah, és a kaja is más az "alapitványiba" :)

2011. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!