Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetesen a hematoma felszív...

4-5 hetesen a hematoma felszívódik a gyógyszerek hatására vagy ki kell ürülnie?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 14:30
1 2
 1/11 Babazsák válasza:
Szia!nekem 9 hetesen volt hematomám és kiürült igaz hogy korházban kellett ezt kivárni magnéziun szedéssel mert ikres vagyok és féltek nehogy baj legyen!( 2nap alatt kiürült szerencsére)amugy változó mert a második amit észre vett a doki felszivódott!az a lényeg SOKAT pihenj, feküdj!boldog babavárást kivánok 18hkm
2011. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak amiatt van egy kis félsz bennem, hogy még nagyon kicsi, így könnyen elsodorhatja. Már 3 napja tart a barnázás, és nem múlik, pedig szedem az Utro-t. :(
2011. márc. 17. 21:22
 3/11 Babazsák válasza:
akkor szerintem nincs gond ha csak barnázol!nekem rendes mensi szerű volt!doki látott már ezzel a dologgal?
2011. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Látott persze, más másnap elmentem hozzá.

Ő írta az Utrot, szedjek még folsavat és C vitamint, 1 hét múlva menjek vissza, ha véreznék, akkor azonnal.

Csak az is fura, hogy 5 hetes lennék naptár szerint, de ő csak 4-nek látott. Ráadásul volt már egy vetélésem tavaly nyáron. Szóval elég para a helyzet. Próbálok pozitívan hozzáállni, de borzasztóan nehéz, főleg, hogy nem múlik ez a fránya barnázás. :@

2011. márc. 18. 19:33
 5/11 Babazsák válasza:

lehet hogy a nagysága alapján mondta a 4 hetet!nekem is volt egy vetélésem tavaly előtt és tavaly nyáron, és a műtét után 2.5hónapra összejöttek(ja amúgy ikres vagyok!:-))

ne aggódj gondolj szépekre!tudom könnyű mondani!én is így voltam!majd ha mész dokihoz légyszi írj mi volt!(izgulós vagyok)!:-)))))))))))

2011. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Babazsák válasza:
ja bocs már irtam hogy ikrek vagyok!bocsika
2011. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) Szerdán megyek, írok persze.
2011. márc. 20. 09:41
 8/11 Babazsák válasza:
szia!nem irtál gondoltam mostmár rákérdezek hogy vagy? Minden oké veletek????
2011. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos elvetéltem újra. :(

Spontán volt és kiürült normélisan, nem volt művi befejezés. A következő ciklusomnál mindenféle vizsgálatra kértem beutalót. Nem akarok belenyugodni, ki kell vizsgálni. Köszönöm, hogy aggódtál, és ne haragudj, hogy nem írtam, csakhát... :(

2011. márc. 31. 19:46
 10/11 Babazsák válasza:
basszus nagyon sajnálom!:-((( érthető hogy ilyenkor nem arra gondoltál hogy válaszolj tudom milyen rossz ilyenkor!hát a legjobbakat kívánom és hogy minél előbb összejöjjön!jó egészséget és kitartás kívánok!:-))
2011. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!