Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy a második terhességnél nem volt semmi tünete?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy vetéléssel végződő terhességem, akkor meg volt minden terhes tünetem ( görcsölgetés, hányinger és cicifájás).

Múlt héten újra pozitív tesztet tarthattam a kezemben. De most nincs semmi tünetem, csak a görcsölgetés. Még egy kis ciciérzékenység sincs.

Dokihoz csak ápr. elején kell mennem. Nagyon aggódom, hogy valami nincs rendben. Volt már valaki hasonló helyzetben?


2011. márc. 17. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Sokaknak nincs semmilyen tipikus tünete a terhességtöl.

2. A dokihoz elmehetsz elöbb is, nem tudom, miért kellene várnod még 3 hetet.

2011. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják, minden terhesség más, tehát ebből még önmagában véve nem következik semmi rossz. Inkább azért érdemes menni gyorsan dokihoz, mert már volt vetélésed, és nem azért, mert nincs tüneted.


Kívánok egészséges terhességet és egy szép kisbabát! :o)

2011. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Tegnap voltam dokinál. Megvizsgált, azt mondta, hogy duzzadtabb a méhem. Uh-t nem csinált, mert szerinte még úgysem látszik semmi, majd csak 2,5 hét múlva.

A tünetek hiányáról elfelejtettem megkérdezni.

2011. márc. 17. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Grat!Szia én is mult héten csináltam tesztet és pozitiv lett de majdd április elején megyek dokihoz mert akkor elssz csak szivhang és akkor látja terhes vagyok e.
2011. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most már aggódom, mert elkezdtem barnázni, pedig már az Utro-t is használom. Az előző terhességnél nem barnáztam.
2011. márc. 20. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Én is barnáztam 12 hetes koromig, az Utrot pedig 13. hét végéig szedtem. Most 5 hós a kisfiam. :)

Pihenj sokat és ne idegeskedj!

Minden esetre én felhívnám az orvosomat, hogy tudjon a dologról! Meg téged is megnyugtatna szerintem, ha beszélsz a dokival.

Jó babavárást! :)

2011. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

A dokinak már telefonáltam, de nem nyugtatott meg. Annyit mondott, várjak türelemmel és majd kiderül, hogy megmarad-e a baba.

2011. márc. 22. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!