Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb két hetes terhességnél...

Kb két hetes terhességnél lehet e már észrevenni a "jeleket"? Elöfordult már hogy valaki már nagyon korán észlelte?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az volt az első jelem, hogy a nem várt előtt pár nappal elkezdett feszülni a mellem, aztán nem jött meg, a mellem pedig még ekkor is nagyon feszült.
2011. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindkét babámmal a nem várt előtt már tudtam.

A másodiknál már extra korán.

Az aktus utáni 9. napon émelyegtem, a 10. napon 3-t teszteltem.

De talán nem vagyok mérvadó, nagyon érzékeny a szervezetem minden szempontból, sajnos a hányingeres hónapok nagyon nehezek voltak...

2011. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hopp, +-t teszteltem... :o)

És nagyon szomjas voltam, januárban napi 3 liter vizet kívántam, ez is gyanús volt...

2011. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

egyetértek az elsővel.

utólag visszaszámolva a termékenyülés utáni 10. nap lehetett, amikor nekem is fájt nagyon a mellem, de egy átlagos menzesz előtti feszülésnél jobban. de csak akkor bizonyosodsz meg, ha tesztet veszel.

a gyomorpanaszok csak 1-2 hétre rá jöttek és kellemesen kihatottak a 12 . hétig :)))

2011. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is egyszerűen tudtam mind a kettőt, azonkívül ami gyanús volt, hogy nem rügyeztem ki mensi előtt. Olyankor mindig kijön pár pattanás az arcomon, de amikor terhes lettem egy darab sem volt és azóta sem. Most 8 hetes vagyok a másodikkal, de az elsőnél is olyan szép volt a bőröm, mint utoljára baba koromban.
2011. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Nincs két hetes terhesség, mivel azt a menstruáció első napjától számoljak, így a második hét általában a peteérés, fogantatás.
2011. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4 hetesre gondolt a kérdező...
2011. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én értem kérdésedet és igen én is éreztem :)

jan 10-én kellett volna megjönnie (mármint tavaly) és én jan. első napjaiban már éreztem hogy nagyon ég este a gyomrom, sokat járok pisilni.

2011. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mikor még nem tudtam hogy babánk lesz és voltunk wllness-ezni,akkor annyit ettem,hogy csuda... :)

Mindíg csak arra lettem figyelmes,hogy a párom már rég megkajált,a gyerekkel már nem lehetett bírni,így majdnem mindíg egyedül maradtam a reggeli,vagy a vacsi végére.. :)

Utólag már tudtam,hogy miért is volt... :)

Azóta is sokat eszek,mert rengetegek ég a gyomrom.. :)

2011. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat !! igen tulajdonképpen a 4 hetesre gondoltam most a héten kéne megjönnie de pár napja állandóan émelygek hányok mindig álmos fáradt vagyok..... ebből gondoltam és van egy pozi tesztem amit hétvégén meg akarok majd ismételni mert hihetetlen számomra.....
2011. júl. 27. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!