Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is érzékenyebb lett a...

Másnak is érzékenyebb lett a puncija a terhesség alatt? Joabban szeretitek, ha a párotok hozzá ér vagy kevésbé jó?

Figyelt kérdés

És ha változott, kb. mikor? Meg is duzzadt piicit a puncitok? Jobb lett a szex vagy ugyanolyan vagy rosszabb?

28 éves

Köszi a válaszokat! :-)


2011. márc. 17. 17:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok vele, 31 hetes kismama vagyok,de mar az elejetol nem kivanom a sexet.:( Talan az egeszben 2het volt amikor allandoan akartam,de ez hamar elmult. pedig a terhesseg elott annal inkabb. De gondolom meg lesz ez mashogy is..:) meg az a jo,hogy a parom jol viseli...:) Boldog babavarast!
2011. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Érzékenyebb lett, és kellemetlen, ha bármi hozzám ér:(

Mikor nagy ritkán megszáll az ihlet, hogy MOST AZONNAL, akkor bezzeg a férjem dolgozik, mire haza ér, addigra meg már elszáll a varázs. Fura, de ez van. Második baba, az elsőnél én állandóan akartam, a férjem meg nem mert hozzám nyúlni se, nehogy baja legyen a picinek. Mára ez a hozzáállása változott, de sajnos az enyém is :(

14.hkm

2011. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!