Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SZerintetek baj, ha terhesség...

Fotucsok kérdése:

SZerintetek baj, ha terhesség alatt a laptopot az ölemben tartom?

Figyelt kérdés
Mármint a babának esetleg okoz kárt?
2011. nov. 9. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. De ha okoz is valamit, azt úgyis csak sok év múlva derítik ki. Esetleg ne használd így órákon keresztül.
2011. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is!!Ez teljesen rendben van!
2011. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg odafért a laptop az ölembe, volt, hogy én is így használtam(persze nem órákig). Nem lett baja a babámnak. De ezen nem is gondolkoztam el akkor.
2011. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na akkor köszönöm. Órák hosszat ha akarnám sem tudnám így használni, mert a kisfiam nem nagyon hagyja, így csak az esti órák jönnek szóba :)
2011. nov. 9. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

35. hétben vagyok. Nekem a lányom nem tűr semmit sem -bármit is rakok a hasamra :) lerugdossa! pár napja egy pohár tejet tettem a hasamra (asztal elérhetetlen távolságban volt :) ) hogy addig a zsebkendőmet kivegyem a zsebemből, hát nem sokon múlott hogy a kanapét kelljen takarítanom :)

egyébként ha nagyon felmelegedne a laptop - az elején én is sokat laptopoztam - akkor szintén jelzett nekem! 2. baba és 13. héttől éreztem, de intenzív jelzéseket a 17. héttől! na onnantól van az amit a kisasszony akar- sajna már most! :D

2011. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem miért lenne baj nekem nem a hasamon van a combomon és van alatta egy vastag könyv.Ez olyasmi mint a ne állj a mikró elé ha működik meg a mobiltelefon?Pedig én telefonról hallgattatom vele a zenét is!

De tényleg milyen kárt okozna?

38hkm

2011. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én laptop tartóval használom, nekem sosem reklamáltak miatta bentről! :)

Egyrészt jobb a gépnek is, mert nem melegszik túl, másrészről meg neked is, szerintem megéri beruházni rá, 1000Ft-ért már jókat lehet kapni. És kényelmesebb is vele, szerintem!

2011. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!