Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan hogy valakinél...

Létezik olyan hogy valakinél a 22 hét után derüljön ki hogy ikreket vár?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mert már az elejétől ultrahangon látniuk kell a két petezsákot, 2 szívhangot, 2 gerinc stb. a 12 hetes kötelezőn, amikor mindent alaposan végignéznek, legkésőbb sztem ott ki kell derülnie. Miért, hallottál ilyenről?
2011. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van olyan, hogy nem veszi észre az UH-os orvos, hogy nincs a gyereknek karja vagy lába, (márpedig van ilyen ha ritkán is), akkor el tudom képzelni, hogy a 12. héten "elbújt" a második kicsi, és csak a következő UH-on derült ki a 20. hét táján.
2011. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Az ultrahang nem csodagép, csak bizonyos dimenziókat lát.
2011. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg teljesen takarta az egyik baba a másikat.
2011. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolonak volt igaza.Szerintem is kizart a mai vilagban,a mai technologia mellett.Nem hallottam sose ilyenrol.A 22.het utan mar biztos nem.
2011. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát 4 éve megtörtént egy rokonnal.30 hetesen tudták meg hogy nem egy hanem 2 baba van a pocakban:Dteljes sokkot kaptak
2011. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd normális esetben a 12 héten megy ultrahangra és a 22-en. Ha a 12 héten valamiért nem látszik, akkor marad a 22 hét. Tulajdonképpen ez csak a második ultrahang.

A másik pedig a mai technika sem képes térben látni, csak egy metszetet és az sem tökéletes.

A 4D ultrahang számítógépes trükk, nem egyéb. Pontokból kirajzol egy 3 dimenziós illetve 4 dimenziós képet. Mint bármelyik tervező program. Technikai fejlettség, hogy ma már erre is képes a számítástechnika, de nem az ultrahang.


Mikor mi voltunk 4D-s ultrahangon a baba teljes egészében be volt fordulva a méhlepénybe, semmi nem látszott csak a gerince. Azt sem tudták megnézni milyen nemű, meg van e keze lába. A másik úgy volt fordulva, hogy a lábujjait meg lehetett számolni.

2011. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!