Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen elöntött a vér. A...

13 hetesen elöntött a vér. A baba csodával határos módon jól van. Hasonló eset valakinél?

Figyelt kérdés
A mentő vitt kórházba. A méhszáj zárt, a baba szépen fejlődik, jó szívhang 12+3 hetesnek felel meg. Nem tudják megmondani mi történt. A terhességem elejétől kezdve utrogestant kell szednem. Most itthon vagyok és feküdnöm kell.
2011. szept. 22. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

De honnan jött a vér? Ha nagyobb mennyiség azt látniuk kellene.

Nekem volt elsö trimeszterben sok vérzésem, de nekem a méhnyak volt olyan érzékeny hogy egy hajszálér elpattant akár pukizástól is. mikor beértünk a korházban nem volt vérzés már és semmit nem láttak. (habár ez nem volt nagy vérzés azért) aztán akkor jöttek a vizsgálatok a doki ahányszor megvizsgált majd hüvelyit csinált az UH tiszta vér lett. akkor már biztosan tudta hogy a méhnyak ennyire érzékeny. de ha nagyobb mennyiség akkor azt UH-al látni kellene.

habár szerintem ebben a korban semmit nem tudnak csinálni csak hogy fekszel, még akkor is ha látják honnan jön.


kitartást és mielöbbi nem fekvést és vérzés mentességet.

2011. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Testvérem hematóma miatt vérzett, sokáig veszélyeztetett volt. Azóta 1 éves a gyereke.
2011. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia

épp egy hasonló esetet mesélt el szomszéd nő neki a menyével történt ezt, elkezdett vérezni, ő is 13 hetes körül van

és neki is rendbe volt a baba stb..

egy vérrögöt találtak ,és az folyt ki. !

ő is jól van meg a baba is :)


remélem ti is ! szóval neki vérrög okozta a vérzést, az folyt ki.

2011. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az érdekes, hogy nem tudják mitől volt. De szerintem is hematóma, ahogy a 2. válaszoló is írta. Nekem is volt, de nekem nem vérzéssel távozott. Én Duphastont szedek a 6. héttől korábbi vetélés miatt. A 8. heti UH-n nem volt még semmi, a 10. héten találtak hematómát, és most a 11. héten már nem volt ott. Felszívódott. De! Az UH-n is és a dokim is mondta, hogy ne ijedtek meg, ha esetleg véreznék, mert ez a vérrög ürül ki. Engem nem vettek fel TP-re és veszélyeztetetté sem nyilvánítottak, igaz nem is kértem, mert irodista vagyok, tehát fizikai terhelésem az nincs.


Hozzáteszem, azért bepánikoltam volna tuti én is. De nyugodj meg, főleg, mert Te magad is írtad, hogy a babával minden rendben.

2011. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is a 13. héten történt mindez, amikor már kezdtem megnyugodni, hogy minden rendben lesz. Az UH-n aznap semmi nem látszott, de pár nappal később egy hematóma volt látható. Elvileg a lepényből leszakadhatott egy pici darab. Velünk most minden rendben, 26 hetes vagyok.
2011. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Sajnos azóta újra bevéreztem. Most 1hete kórházba vagyok. Nekem is hematómám van. Minden éjjel ömlik belőlem a vér. Már betöltöttem a 14.hetet is. A baba még jól van. Akinek volt mennyi idö alatt szívódott fel? Mikor lett jobban. Minden éjszaka egy rettegés a következö uh-ig.
2011. szept. 28. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia :) na hogy vagytok?? :) minden rendben van?? :)
2011. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi jól vagyunk. Több, mint 1hónapig voltam kórházban és 10hét erős vérzés ellenére a kisfiam nagyon erős volt. Az orvosok esélyt sem adtak, de én vagyok az élő példa, hogy van remény:) Már betöltöttem a 27. hetet szóval a remény egyre nagyobb:) Köszi az érdeklődést!
2011. dec. 29. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz :)
2012. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek, ügyes vagy, és a kisfiad is, hogy kibírtátok. :) Most már biztos minden rendben lesz.
2012. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!