Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Klion D 100 hüvelykúp...

A Klion D 100 hüvelykúp árthat e a babámnak?

Figyelt kérdés
21 hetes v.ok és sajnos a legnagyobb gondoskodás - meleg öltőzködés - ellenére csúnyán felfáztam. Az orvos Klion D 100 hüvelykúpot (10 nap) és Augmentin Duo-t (7 nap) írt fel, nem lesz baja a babámnak? Tegnap kezdtem el használni a kúpot, és most vettem észre, hogy pisi után pár csepp vér volt a wc-papíron. Normális ez?
2009. febr. 23. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, elvileg az elso 3 honapban nem lehet semmi huvelykupot hasznalni, de utana mar igen. Nekem nogyogyaszom irt fel, vegig is csinaltam a kurat. Bar folyaosm meg minidg van, de ez is a varandossag 1 `mellekhatasa`. A masik gyogyszert nem ismerem. Szerintem beszelj a dokiddal a verzessel kapcs-ban, mert a kup nem okozhat ilyesmit (eddigi sok eves tapasztalatom alapjan legalabbis).

Boldog babavarast!

2009. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a doki az első harmadban írta fel a klion D 100-at. Akkor én rákérdeztem az orvosnál, hogy lehet-e, mert a papírján az van, hogy nem. De azt mondta, hogy olyan kis mennyiségben szívódik fel, hogy egyáltalán nem árthat a babának. Nem is lett semmi baja a picurnak, pedig én akkor használtam amikor papír szerint nem lehetet volna. Szerintem nyugodtan használd, bízz az orvosodban. A vérzés meg szerintem sem hüvelykúptól van, azt mindenképpen említsd meg neki.

4 hetes baba anyukája


Boldog baba várást!

2009. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én használtam úgy 3-4 hetesen, mert még nem tudtam a babáról! Persze amint kiderült, hogy babás vagyok, azonnal rákérdeztem a dokinál. Azt mondta ne izguljak, semmi baja nem lett ettől! A Klion-D100 az egyik legjobb és 21 hetesen már tényleg nem jelent gondot az alkalmazása! Az Augmentintől viszont én tartanék! Bár ha a doki azt mondja hogy muszáj...

A vérzés pedig lehet a kúptól. Persze úgy, hogy a kúp megsérti az amúgy is érzékeny hüvelyfalat (nálam ez volt)! Viszont ugye ezt így nem tudhatjuk. Ezért inkább kérdezz rá a dokinál!!!

25 hetes kismami

2009. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!