Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után minden olyan...

Szülés után minden olyan kisbabánál ahol az anyuka dohányzot van elvonási tünet?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a nem túl kellemes vélemények csak érdeklődőm...
2011. márc. 20. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Igen, minden babánál kivétel nélkül. Olyan szinten, hogy egy vadidegen embernek is feltűnik, hogy annak a gyereknek dohányzott az anyja a terhesség alatt.


Egy gyermekápoló

2011. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

anya cigizett végig akkor is amikor velem volt terhes tizenévesen,és akkor is amikor öcsémmel túl a 30-on


makkegészségesek vagyunk,állitolag rajtam se látszott,öcsémen pedig biztos h nem látszott semmi ilyen

pedig terhesség előtt-után napi 2 doboz,terhesség alatt napi 1 doboz cigi...

szerintem a leszokással járó idegességével többet ártott volna..

23/N

2011. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekemmel még dohányoztam, a másodikkal már rég nem, semmi különbséget nem láttam köztük. Ennek ellenére soha többet nem tenném, szörnyű felelőtlen dolog, sosem bocsátottam volna meg magamnak, ha baja lett volna.
2011. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak olyan babákkal találkoztam akiknek volt elvonási tünet,sokkal ingerlékenyebbek,hisztisek,vergődőek.De viszont többet lehet ártani azzal ha valaki szoptat és úgy dohányzik.No ott a leszoktatással lesznek problémák.Az én kis unoka húgicám most 3 és fél éves és az anyja kénytelen szoptatni,mert ha nem kap cicit,üti veri az anyját.A húgom kisfia meg asztmás lett ez miatt.Ezek mondjuk elég szélsőséges esetek,de nálunk ez van.
2011. márc. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az en fiamnal nem volt semmi elvonasi tunet, kicsi baba koraban nagyon nyugodt, jo alvo "figyelos" baba volt. Most 17 honapos es nagyon jol alszik, ha ebren van akkor kis orokmozgo. Abszolut nem hisztis kisfiu. Sokat beszelget is. Ennek ellenere banom nagyon, hogy nem szoktam le. A masodikkal mar nem cigizek, juliusban erkezik.
2011. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!