Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ausztriában milyen árban van...

Ausztriában milyen árban van az őssejt levétele?

Figyelt kérdés
Eddig úgy voltam, hogy itthon szülök, de valahol hallottam, hogy külföldön ingyenes az őssejt levétel. Ez igaz egyáltalán? Mert akkor erősen gondolkodom, hogy inkább kint szülök. Tudna valaki segíteni ebben?
2011. márc. 21. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
En itt elek az össejt levetele nem ingyenes, ha sajat celra van..ha felajanlod az össejtet(elötte kell nyilatkozi)akkor ingyen van...de az nem a Ti celotokat szolgalja utana.Ha kerdesed van a szülessel kapcsolatban szivesen segitek nemreg szültem.
2011. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg annyi, ha felhivod barmelyik korhazat szivesen mondanak egy konkret összeget, ugytudom minden osztrak korhaz 1 sejtbankkal van kapcsolatban.
2011. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszodat! Te vetettél le őssejtet amúgy? megkérdezhetem, hogy kb.milyen árban van? Végülis csak az érdekelne, hogy Magyarországon olcsóbb, vagy kint? vagy hasonló árban van? Még nem döntöttem el, hogy hol szüljek, egyre többet gondolkodom rajt. Akikkel eddig beszéltem, mindenki azt mondta, hogy inkább kint szülné a másodikat is, mint itthon, annyira jobb volt az ellátás, a színvonal, tisztaság..stb Nem tudom.. Neked mi a véleményed erről? Kint dolgozom, szóval kint járok dokihoz is, de akihez én járok, nála nem szülhetek, ő csak a terhesgondozást csinálja...Így meg nekem egy picit fura, hogy 9 hónapig járok egy dokihoz, utána meg szülök egy másiknál, akit még életemben sem láttam...Tényleg elég bizonytalan vagyok, de még időm végülis van ám :-) (17 hetes vagyok)
2011. márc. 22. 08:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Csk most olvastam vissza a kerdesed...nem tudol konkret arat mondani, de a korhazban meg tudjak mondani egesz konkretan.Nincs viszonyitasi alapom, en meg csak itt szültem....bar az itt olvasottak alapjan nyilvan mas a szinvonal itt, mint otthon.Ha kerdesed van barmivel kapcsolatban szivesen valaszolok, csak irj inkabb privi!
2011. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!