Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászom felkészített,...

A nőgyógyászom felkészített, hogy nehéz terhességem lesz. Trombózisra hajlamos vagyok, nem kaphatok epidurális érzéstelenítést, ráadásul injekciózni kell majd magam. A terhességi mérgezésre is oda kell majd figyelni nálam. Hogyan tudnék megnyugodni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy szerintem, ha bízol az orvosodban, és azt meg csak úgy lehet ha nagyon jó az orvosod.
2009. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy sem fogsz megnyugodni bárki bármit mond mindig ott fog előtted lenni az amit az elején mondtak.Bizz!,mást úgysem tudsz tenni csak akkor múlik el amikor a picit már a karjaidban tartod.
2009. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hogy derült ki, hogy trombózisra hajlamos vagy?

Megnyugodni biztosan nehezen fogsz majd, de próbálj meg, mert nem tesz jót a babádnak, ha azt érzi, hogy állandó stresszben vagy. És egyáltalán nem biztos, hogy nehéz terhességed lesz. Nekem van ismerősöm, aki szintén trombózisra hajlamos, neki nem volt semmi problémája a terhesség során. A szülés pedig császárral történt, altatásban.

2009. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam a 8. héten derült ki, hogy hajlamos vagyok a trombózisra, ezen felül a vércsoportunk is ellenkező a férjemmel.Nekem havonta ellenőrzik a véremet, hogy milyen magas a szintem. Eddig nem volt semmi baj, én nem aggódom e miatt. Csak annyiban kellemetlen, hogy többször kell vérvételre mennem, egyrészt a trombózis, másrészt az ellenanyagok miatt. Már végigcsináltam egy terhességet, nem volt semmi gond, egészséges kisfiam született. Szerintem ne aggódj, nem kell a legrosszabbra gondolni, ha meg baj van, a mai orvostudomány már sok mindenre tudja a választ.

Nálad miért csinálták meg a trombózis-vizsgálatot?

2009. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Az epidurális érzéstelenítést én sem kaphattam, de ez engem nem aggasztott, az egész szülési folyamat alatt eszembe sem jutott, hogy kellene. Fájdalmas, de nagyon szép folyamat volt, végigcsináltam nélküle, és most sem lesz. Úgy éreztem, hogy ez egy "hasznos" fájdalom, aminek fantasztikus végeredménye lesz. Meg nekem sokat segített, hogy a férjem egész végig ott volt mellettem, pedig az elején nem akartam, ellenkeztem, de aztán "beadtam" a derekam. Fantasztikus volt, most is jön, ha lehet.

2009. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!