Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik az első szülésnél epidurá...

Akik az első szülésnél epidurális érzéstelenítést kértek, a másodikat is így szültétek?

Figyelt kérdés
Én a kisfiamat eda-val szültem, de most azon gondolkodom, hogy megpróbálnám anélkül. Mik a tapasztalataitok?
2011. aug. 1. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem erre,mindenki mást fog neked írni,mert mindenki máshogy éli meg és más a tűrőképessége!

én a 2.nál nem kaphattam semmit az előző császár miatt,mert akkor állítólag nem éreztem volna ha szét akarna válni a heg. Nekem volt egy pont amikor már "könyörögtem" valamilyen fájdalomcsillapítóért.nagyon meg is lepődtem,mert az első babával nem voltak ennyire erős fájások.végül megint megcsászároztak...

2011. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első babámnál kaptam edát, a másodikat eda nélkül szültem. Már tudtam, hogy kb. mi fog rám várni, sokkal lazábban kezeltem a vajúdást, nem pánikoltam, beszélgettem vele, hogy bújjon hamar ki, mert otthon vár minket a nővére.

Élményileg a második sokkal jobb volt, bár az is hozzátartozik, hogy az elsőnél nem én kértem az edát, hanem a doki mondta: edával egy próba vagy császár.

2011. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

IGEN!

Eszemben sem volt nem kérni:-))

Amikor másodikat szültem és elmúlt az első adag eda hatása, szülésznő enm adta be rögtön a másodikat, hanem kérte hogy üljek ráa labdáar, na azt afaléat kaparó félórás egybefüügő fájdalmat nem kívánom senkinek.

2011. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!