Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetesen 4d ultrahang korai?

21hetesen 4d ultrahang korai?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 20:31
 1/7 kisnita ***** válasza:

Nem korai. Mi 24 hetesen voltunk. Teljesen olyan volt mint mikor megszületett. Ilyen idősen már nem fér rá egyben a képernyőre. :) Ha most mész lehet, hogy kicsit még "csontos" lesz nem olyan "babás" baba. Vagyis ezt szokták mondani mert kicsit később kezd el úgymond hízni, a zsírrétek a bőre alá később kezd el lerakódni.

Az én fiam a születésekor is vékony volt szóval olyan sok különbséget nem láttam :)

2011. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kisnita ***** válasza:
*zsírréteg
2011. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne korai???

Mi voltunk 13 hetesen, 16 hetesen, 20 hetesen, és még később is, de ezek az elsők értek a legtöbbet, mert nekem az volt a fontos, hogy ne olyan képek legyenek amin olyan mint egy újszülött, szerintem abban semmi pláne, hanem olyan igazi kis maszat legyen:-) nem bántam meg


ja és ha attól félsz hogy olyan kis ufós, akkor már 16. hét után egyátalán nem olyanok, igaz nem is husik, de nagyon édesek...

2011. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem korai, mi a 19. héten voltunk
2011. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem korai, mi épp tegnap voltunk, ma töltöm a 19. hetet. Baba forma volt, de nem olyan husis az tény. Nem mutatta meg magát a kis szégyenlős :)


A kötelező genetikait váltottuk ki ezzel, el akartuk kerülni a klinikán a futószalagot... Így tényleg jól átnézte a doki, megvan mindene, és napra akkora, mint lennie kell. Ha úgy érzed megnyugtatna ha előbb mennél, ne habozz, kérj időpontot! :)

2011. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, nem korai, de kockázatos, hogy láttok-e valamit.

Nekünk haránt feküdt még (22. hét), sehonnan nem lehetett filmezni, az egy óra azzal telt, hogy kerestük, honnan láthatnánk valamit.. Persze fizetni kellett, még jó.


A dokim azt mondta, a 28. hét az ideális.

2011. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Disi ***** válasza:
Mi is most voltunk szombaton, én a 26. hetet taposom. Én is utána olvasgattam, hogy ki mikor ajánlja, és nem mertem hamarabb menni. Nem akarok többször menni,ezért úgy akartam időzíteni, hogy ideális legyen. Az asszisztensnőn láttam, hogy megkönnyebült, amikor kérdezte a koromat. Másokhoz képest nincs olyan nagy hasam, ezért nem nagyon modják meg rólam, milyen idős vagyok. Gondolom ők sem akarnak csalódást okozni. Nagyon jó élmény volt, tök jó ilyen közelről látni a kis arcát. És persze végignéztünk, körbemértük mindenét, belső szerveit, és amit a 20 hetes genetikain is megnéztünk. Ha többször is menni akarsz, akkor nem korai, de ha csak egyszer mint én, akkor szerintem várnod kéne meg vele.
2011. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!