Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki festi szőkére a haját?

Ki festi szőkére a haját?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok és szőke hosszú hajú... eredetileg világos barna. Tudom, sok hajfestős kérdés van, de vöröset, barnát lehet színezni. szőkét nem. lenöveszteni nem tudom, max levágatom, de májusban lesz az esküvőm és addig kell a hajam :)

mit gondoltok? ti mivel festitek?


2009. febr. 23. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Befestheted szőkére,szellős helyen.A barátnőm mindkét terhessége alatt festette szőkére.A fodrászom terhesen amig tudott dolgozni,festette a hajakat és szőkére is.
2009. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan lehet festeni.

jól szellőző helyen csináljátok, a lényeg nem lélegezd be.

2009. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én végig szőkítettem, és semmi baj nem lett belőle. Most 16 hónapos a fiam, nem tudom mit kéne rajta figyelnem, ami a hajfestéstől lehet :) De az tény, hogy az én fiam most lett életében először beteg, most náthás, de amúgy eddig soha semmi baja, betegsége mem volt.
2009. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szőkíttetem a hajam vagy 15 éve, már van egy fiam és most 38hhetes vagyok.
2009. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 hetes vagyok és én is festetem.A szellőzés a fontos!Szerintem nyugodtan festesd.
2009. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy az első 3 hónapban nem ajánlatos, de utána jól szellőző helyen nyugodtan. Én is szőkére festettem, de megvártam a 16. hetet.Jó babavárást!
2009. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól szellőző helyen fesd a hajad és ha rám hallgatsz,nem változtatsz árnyalatot.Én is évek óta szőke vagyok de kitaláltam,hogy kicsit sötétebb szőkét szeretnék,hogy ritkábban kelljen festetni,ne látszódjon rögtön a lenövés.Hát a doboz szerit mézszőke szín nálam barnát eredményezett,a fodrászom se nagyon értette,úgyhogy legközelebb maradok az eredeti módszernél.
2009. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg a hormonok miatt. Egyszer akkor festettem, mikor nagyon megvolt, és nem szívta ki rendesen.
2009. febr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

én akkor melíroztattam mikor 1hetes terhes lehettem, szóval még nem tudtam róla.

6,5hós egészséges kisfiú anyukája

2009. febr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!