Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes vagyok, mivel...

5hetes terhes vagyok, mivel külföldön vagyok es it derült ki a terhessegem is meg nem voltam orvosnal, jövö heten utazom haza akkor megyek. Ha eddig semmifele gondom nem volt akkor biztos hogy nem halt el es nem veteltem el ugye?

Figyelt kérdés
nem volt sem verzesem se semmi panaszom,csak 4 poz tesztem,meg a szokasos panaszok(mellfeszüles hasszurka faradtsag)ugye ez azt jelenti minde a legnagyobb rendben?
2009. febr. 23. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Szerintem minden rendben, semmi okod az aggodalomra.
2009. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs semmi gond.Nekem volt vetélésem!Az nagy fájdalommal,vérrel jár!!!!!Nem lesz gond!!!!!Pihenj sokat,ne idegeskedj!A gépen sem lesz semmi gond!Én is kint élek és aggodtam az utazás miadt.12 hetesen jöttem haza és semmi gond sem volt!Kicsit hányingerem volt a gép miadt de jol van a baba!Kint(nállunk Angliában) nem is vizsgálnak meg a 12 hétig ami nagyon fura volt!!!!!

Minden jot!!Ne aggodj!Minden rendben!!!!!

2009. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne aggodj en 3 honapos terhesen ultem gepre es 8 oran keresztul repultem ocean tulra egy kicsit feszult a hasam de minden okes volt!
2009. febr. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, én is külföldön élek. Itt tudtam meg,hogy 7 hetes terhes vagyok. Én elmentem a háziorvoshoz, aki csinált egy vérképet,meg vizeletvizsgálatot, adatokat vette fel, nőgyógyászhoz nem mentem,mivel az időpontom amit kaptam 16 hetes korra szólt. Én is hazamentem elvégeztetni a vizsgálatokat. Ekkor már 12 hetes voltam, a repülőn semmi gond nem volt, csak fél óránként jártam pisilni.

Ne aggódj!

Boldog babavárást!

3O hetes kismama

2009. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!