Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elso terhessegem 32dik heteben...

Elso terhessegem 32dik heteben ellenanyagot kezdett termelni a szervezetem, de nem kellett vele semmit csinalni. Most masodiknal mi a teendo?

Figyelt kérdés
mert ha jol tudom ilyenkor adnak valami injekciot nem?most vagyok 7hetes.csak azt nem tudom ezt a terhesseg elejen vagy majd szulesnel adjak?vagy nem kell semmit csinalni?
2011. nov. 6. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első terhességed után nem kaptál semmilyen injekciót???

Nekem az első babám elment 8hetesen, adtak egyből injekciót miután elvették. Most ismét terhes vagyok, de nem kaptam semmit mert már adtak.

2011. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A vércsoport miatt termel ellenanyagot? Mert nekem is termelt, de nem volt vércsoportbeli eltérés, valami (máig tisztázatlan) másik dolog miatt csinálta. Megszültem a kislányomat, tőle is vettek vért, neki nem mutatott ki semmit szerencsére. Nem kaptam injekciót.

Most ismét terhes vagyok, elmondtam a nőgyógyásznak, aki elküldött a 9. héten szűrésre. Szerencsére most nem mutatott ki semmit, negatív lett.

Szerintem mindenképpen tájékoztasd a nőgyógyászt, ő tudni fogja, mi a teendő!

Sok boldogságot!

2011. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad sűrűbben kell majd vérvizsgálatot csinálni,ellenanyag-szűrést emiatt a dolog miatt.Mindenképpen hívd fel a figyelmet a védőnőnél és az orvosodnál is erre.Nálam is így volt.Legalább 2-vel többször vesznek vért az átlagostól.
2011. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!