Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsa magzatmozgás! 30 hetes...

Furcsa magzatmozgás! 30 hetes vagyok és főleg ha az oldalamra fordulok úgy érzem mintha remegne a babukám? Nagyon gyorsan mozdul erőteljesen párat a pocakom. Más is érez ilyet? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ja tutti nem csuklás, csak olyan furcsa nem olyan mint normálisan, hanem sokkal gyorsabb. Hogy csinálhatja?
2009. febr. 24. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen normális. Mintha egy idegszál rángana, ugye? Az én babám is állandóan ezt csinálta. Semmi baja sincs, egészséges, 9 hetes legényke. :)
2009. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Jaj, nekem is volt ilyen,kérdeztem is a dokit azt mondta nincs vele gond.Azóta sem tudom,hogy mit csinálhatott,de már megszületett és egészséges:).Kiváncsi vagyok a válaszokra.Bocs,hogy nem tudtam segíteni,csak eszembe jutott,hogy nekem is sokszor csinálta ezt:).Nincs semmi gond.Boldog babavárást.

6hós kislegény anyuja

2009. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, mintha egy idegrángatózás lenne!
2009. febr. 24. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kismamás könyvben azt olvastam erről,hogy ilyenkor ha a kezét mozgatja bent az lehet remegésnek érezni.
2009. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is érzek ilyet de eddig nem tudtam mi ez.De ahigy vaki írta is simén el tom képzelni h a kezével matat.

30 hetes kismama

2009. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
en meg csak 24hetes vagyok,de mär en is meg akartam kerdezni,hogy mi ez.en ugy erzem,mintha rängatozna bent vagy nem tudom...ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül... :)
2009. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 hetes vagyok és én is érzem ezt a fajta remegést vagy mit. Nekem egészen lent csinálja. Ha belegondolok, hogy fejvégű a kincsem, akkor tényleg lehet a keze. Mindenesetre engem is megnyugtatott a többiek válasza, hogy ez normális! :)
2009. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Nekem is így remegett többször, meg is ijedtem, de mivel a vizsgálatok nem mutattak bajt, nem gondoltam rosszra. Aztán láttam, hogy már kint is csinál ilyen mozgásokat, főleg újszülött korában csinálta, akkor beugrott, hogy valószínűleg ezt éreztem én pocisan! :D

3,5 hónapos kislányom van.

2009. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!