Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a magzatmozgás? Olyan,...

Ez a magzatmozgás? Olyan, mintha valaki "enyhén bökdösődne", vagy hozzám érne belülről.

Figyelt kérdés

Ha odarakom a kezem a pocimra, akkor érzem is ahogy ez történik.

Ez a baba lehet??

18hetes


2011. okt. 1. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez valószínűleg már ő :)

Gratulálok! Isteni érzés, és ez csak erősödni fog.

Boldog babavárást kívánok neked.

2011. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biztos az, nekem is így kezdődött. Már egy éves :)
2011. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ, dejóóóó:)

Tényleg nagyon szuper érzés:)

És vajon mit csinálhat, hogy érzem a kezemmel a mozgolódását?Forgolódik? Nyújtózkodik?:D

2011. okt. 1. 10:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nekem ugyanilyen! olyan mintha belém rúgna, de olyan finom mozdulattal, hogy már szinte simogat! :D

és ha odarakom a tenyerem a hasamra, akkor sokkal jobban érzem. egyszer már a párom is érezte. csak pár napja tart! és főleg ha fekszek és a hasam "szétterül". :)

boldog babavárást! 17 hkm.

2011. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tényleg jó érzés:)
2011. okt. 3. 10:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt éreztem először:) Mindenki a pillangókról beszélt, hogy olyan, mintha repkednének, de én nem ezt éreztem és azt hittem, hogy a mozgásokat bebeszélem magamnak, mert szinte nem lehetett érezni. De tuti a baba volt!:)
2011. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem is így volt! Mindenki a pillangókról, meg apró kis kaparászásokról beszélt, én meg a kis "rugdosódást" kezdtem el érezni, én sem hittem el, hogy a baba lehet.

2011. okt. 4. 16:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is mocorgást érzek, semmi pillangó :)

Nagyon enyhén érzem, először nem is voltam benne biztos, hogy nem-e bélmozgás. De most már majdnem tuti, hogy a baba. Érdekes érzés :)

Kívülről nekem még nem lehet érezni, én is alig érzem belülről, na meg van egy kis felesleg is a pocakomon. A férjem már teljesen kész van, hogy ő is érezni akarja, de asszem az még odébb lesz.

16 hkm

2011. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is 16 hetesen éreztem először, azóta egy kicsit jobban. Először én sem hittem, hogy a baba:)
2011. okt. 5. 09:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Én hullámzó érzéshez hasonlítom, kicsit még furcsa nekem is, de tény, hogy nagyon jó. Mindig úgy meglepődök, mert eddig sosem éreztem ilyesmit.

19 h km

2011. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!