Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hétben vagyok, és a...

12. hétben vagyok, és a tüneteim teljesen elmúltak! Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés

Tegnapra szinte egyik pillanatról a másikra elmúlt a hányingerem, étvágytalanságom, ami megmaradt a hasszúrka és a "brutális" folyás.

Annyi rémtörténetet olvasni az elhalásról hogy rettegek, de orvoshoz nem mehetek hogy "csókolom, már tök jól vagyok, ez gond?" :(( És a dokim szabin is van. Help anyukák!!!


2009. febr. 24. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:

NYUGI!!!!

Örülj neki, hogy elmúlt a hányinger meg az étvágytalanság, ezt csupán azt jelzi, hogy a szervezeted kezd mindinkább megbarátkozni a kis jövevénnyel.

Ne izgulj, és főleg ne gondolj mindenféle rémtörténetre, hidd el, éreznéd, ha vmi nagy gikszer adódna a pocidban - de nem fog!!!!

Élvezd ki, hogy végre javult a közérzeted :D

boldog babavárást, könnyű szülést és élvezetes babázást kívánok

2009. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h holnapra visszatér az émelygésed...én is így voltam vele...12hetes és 4napos vagyok. Ahogy betöltöttem a 12-őt az agyam biztosan rákattant arra h vége...elmúlhatnak a tünetek...de nem...tegnap este megint ökvendeztem...(bocsi). A melleim ugyanúgy feszülnek.


Folyásod milyen?????Mert nekem is van...érdekelne neked milyen!

2009. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok! :)

A folyásom nagyon bő, és vizes, átlátszó. Nem csíp nem viszket, szóval "normális". Csak engem zavar, főleg hogy terhesség előtt nem volt jellemző rám a folyás.

2. válaszoló, hasonló neked is?

2009. febr. 24. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok.

Nekem (mivel még gondolom ürül az utrogesztán kúp)(12hetes 4 napos vagyok)Kisé fehér, de van h nyúlós sárgás....ettől kicsit kiakadok...de pénteken végleg lerakom a kúpot...onnantól kiváncsi vagyok milyen lesz. Pocid látszik már?

2009. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is használom a kúpot, és utálom :) de segít és el kell viselni a kellemetlenségeket. Felhelyezés után nekem is sárgás, de amint kiürült, a 2 használat közt átlátszó. Ezért írtam ezt.

A pocim nem látszik, vagyis nem veszem észre mert nem vagyok vékony :(

2009. febr. 24. 12:28
 6/10 anonim ***** válasza:

És te mikor hagyod abba a kúpot? Nekem a dokim azt mondta múlthéten szerdán h nyugodtan abbahagyhatom már. De csökkentettem. Csak este adom, és péntektől eldobom...:)

Nekem ez a sárgás nyúlánka csak 2 napja ürül. Összesen 2X eddig.

2009. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hétfőn megyek orvoshoz, nem tudom mikor lehet abbahagyni, majd megvitatom vele :) De remélem nincs semmi gond és megszabadulhatok tőle. Csak 3 hete használom, de elég is volt :)))

Most ez a tünetmentesség akaszt ki... Minden napra jut valami aggódás.

2009. febr. 24. 12:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, amiatt ne aggódj! Semmi baj nem lesz! Melleid sem feszülnek?
2009. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
"maguktól" már hetek óta nem feszülnek, de nyomásra érzékenyek ugyanúgy mint pl 5 napja, mikor még hánytam mint a lakodalmas kutya :)
2009. febr. 24. 12:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nincs semmi baj! Nálam is úgy volt, hogy amikor betöltöttem a 12. hetet, mintha elvágták volna a rosszullétet. Örülj neki, így már nyugodtan élvezheted a terhességet, innentől jön a legszebb, legjobb időszak, használd ki!

27 hetes vagyok, még mindig tök jól vagyok, tele energiával, bár a gyomrom már a mellem alatt és a savam elég sokszor visszaköszön, de nem érdekel, a legcsodálatosabb, hogy egyfolytában rugdos a kislányom belülről :)

Minden jót, sok boldogságot!

2009. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!