Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha 5 nap után...

Normális, ha 5 nap után elmúltak mára a rosszulléteim, két napja kezdett enyhülni, akkor volt az 1. UH (minden OK), mára már teljesen jól vagyok. Lehet, hogy a táplálkozásomban való változtatás okozza? Hasonló tapasztalt? Ma vagyok 7+0

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
nem gáz ha nincsenek tüneteid attól minden rendben lehet!
2008. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy 5 napig volt tünetem, most meg nincs... lehet, hogy ilyen hamar hozzászoktam?
2008. dec. 4. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ezt sajnos innen senki nem tudja neked megmondani! Ha kételyeid vannak, inkább beszélj a dokiddal. A tünetek megszűnése jelenthet rosszat is, de az is lehet, hogy minden OK. - ezt csak az UH tisztázhatja
2008. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is a hetedik héten jelentkezett az émelygés és a hányás. Borzasztó volt az első pár napon, aztán ahogy elkezdtem azokat az ételeket enni, amit egyáltalán képes voltam:) szépen elmúltak. Az a lényeg, hogy reggel mindig egyél valami szárazabbat, illetve vedd be a magne B6 -ot. Ma megint jelentkezett a hányás, ha lehet, most még rosszabb. Jó kis epés. ;-) most 10hetes vagyok. De a babáért mindent. Óvatosan eszegess, olyat úgysem fogsz tudni megenni, amit a bébi nem akar, mert undorodni fogsz. Attól, hogy elmúlt a rosszullét, nem jelenti azt, hogy nem fog visszajönni. :) Kitartás!!!

2008. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és igyál kaukázusi kefirt. Nekem nagyon jól esik a hideg, savanykás tejtermék! Szorítok neked! 3. válaszoló voltam.
2008. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából arra gondoltam, hogy ha olyan kajákat eszem csak, amit könnyebb megemészteni, az nemm terheli a gyomromat és azért vagyok jobban. Mondjuk igaz, hogy kicsit furán működöm, mert nekem nem székrekedésem van, hanem a hasam megy ha pl. kicsit nehezebbet eszek. Remélem a legjobbakat!

2008. dec. 4. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!