Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első harmad után...

Akinek az első harmad után szakad meg a terhessége, mivel magyarázzák az orvosok?

Figyelt kérdés
Mert ugye az első harmadban azzal magyarázzák hogy nem lett volna életképes,tapadási gond stb.De utána?Én 15 hetes vagyok,előző kb.hat hetesen halt el,(már van gyerekem)és boldog vagyok hogy most eljutottam idáig de egyben el is keserít a gondolat hogy még bármi megtörténhet!
2009. febr. 24. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ettől mindannyian félünk. (Köztük én is, pedig már én is átléptem a kritikus 12.hetet)

Hogy mi okozhatja? Nem tudni. Én olvastam egy olyat, h amikor kicserélődnek a kromoszómák, apai-anyai, akkor van úgy h leszakad 1-1 kis rész, ami majd csak akkor okozhat problémát, ha elért a magzat arra az érettségi fokra, h az épp leszakadt kis rész szükségessé válna. Ekkor alakulhatnak ki rendellenességek, esetleg egyebek.


A méhlepény rossz helyen lévő tapadása is okozhat gondot, vagy a cipekedés, ami által leválhat a méhlepény. De a méhlepény magától is leválhat.


Ezeken kívül sok-sok tényező szerepet játszhat. De nálad ilyen nem lesz! És így kell gondolkozni! Az agy sokmindenre képes!

Szép terhességet, egészséges kisbabát, és gratula a már meglévő babához!

Üdv

2009. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én a második harmadban vesztettem el a babát 18 hetesen. a szövettan azt állapította meg hogy egy agresszív vírust kaptam el a levegőből, nem kerülhettem ki. azért csatlakoznék az előttem zsólóhoz: nem szabad ilyenekre gondolni, azzal csak többet ártasz. nem lesz semmi gond ebben kell bízni
2009. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ettől mindenki fél,de ne parázz erre rá.Miért ezzel foglalkozol??????Élvezd a terhességet és légy optimista nem lesz baj.
2009. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,amikor megtapasztalsz egy vetéléssel járó traumát,egy kicsit nehezebb nyugodtan viselni a következőt...
2009. febr. 24. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem,hogy aggódsz de amitől fél az ember az be is következik.Légy optimista.Boldog Babavárást:)16hetes,Kismama.
2009. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igazából nem tudom, hogy mivel tudnak ilyenkor érvelni az orvosok... Nekem is volt már egy vetélésem, eléggé megviselt, pedig azt sem tudtam, hogy terhes voltam, utólag derült ki.

2009. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok. Véletlenül küldtem el. Szóval most ismét terhes vagyok, de az elejétől kezdve azt érzem, hogy szép, nagy, egészséges babám lesz és nem lesz semmi baj a terhesség és a szülés alatt. Nem tudom mi fog ebből meg "valósulni", de remélem minden. Eddig semmi bajom nem volt, a babám szépen fejődik, minden nap mocorog, ráadásul még szép is. (láttuk UH-n és csodaszép)

Nekem a vetélésre semmi nem mondott az orvos, igaz nem is kérdeztem, mert nem láttam az idegességtől. Bűntudatom volt, mert azt sem vettem észre, hogy terhes voltam. :S

2009. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!