Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi hany grammot kell fogyasz...

Napi hany grammot kell fogyasztani malnalevel teabol, hogy az hatasos legyen?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek es itt csak olyan formatumban talatam meg a teat ami be van keverve hibiszkusszal es filteleres.A dobozon azt irjak,hogy minden filterben 1gramm van.Hallottam,hogy nagyon jo hatasa van szuleskor esvajudaskor de nem tudom mennyit kell inni,hogy ki is fejtse azt.


38hetes kismami


2011. márc. 24. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is időben kell elkezdeni inni, hogy ki tudja fejteni a hatását, ez a betöltött 36. hét. Neked már nem fog sokat használni. Másodszor pedig fokozatosan kell a 2 dl-ről (ahhoz mondjuk én 2 kiskanálnyi málnalevelet raktam) a 2-3 literig eljutni ez alatt az idő alatt. Tehát többet és korábban kellett volna elkezdeni. Ártani nyilván nem fog, ha most tudod csak elkezdeni, de a hatás lehet, hogy lemarad.

Ettől függetlenül könnyű szülést kívánok!

2011. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hol élsz?Én 36 hetes vagyok és én is most vettem én Angliában élek!Ennek amit én vettem az a neve hogy Clipper raspberry leaf tea
2011. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En is Angliaban elek de csak olyat talatam ami be van keverve.A tied csak malnalevel?Az enyemre is csak az van irva de az ingridientsnel fel van sorolva mik vannak meg benne.A tea utan par percel nekem kemenyedik a hasam ugyhogy valamit tenyleg csinal;)
2011. márc. 25. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Az van ráirva hogy clipper raspberry leaf tea nekem ezt a midwife mondta hogy ezt keressem az Asda-ban vettem!
2011. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!