Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Férjemm...

8 hetes terhes vagyok. Férjemmel tartunk a szextöl, mert csekély mennyiségű barnás folyásom van. Kell-e vigyáznunk, vagy mehet minden úgy mint ezelőtt?

Figyelt kérdés
2007. jún. 12. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia!az elején nekem is volt de ez párnap alatt elmúlt és azóta nincs ilyen problémám mert a párommal mi is élünk ugyan úgy szexuális életet.De ha tovább észleled ezt akkor menj el orvoshoz!!általában az orvos akkor tiltja a sexuális életet ha aktus közben fáj vagy utána nagyon feszül a hasad esetleg vérzel.remélem segítettem ezzel!gratula a babához!
2007. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben orvosi ellenjavaslat nincs, a szexuális kapcsolat folytatható a szülés előtti 3-4. hétig.(bár mi az utolsó pillanatban is szeretkeztünk, igaz nem teljes erőbevetéssel)

Kerülni kell a szexuális együttlétet:

- az előző terhesség első három hónapjaiban bekövetkezett korábbi vetélés esetén

- ha vérzés következik be a terhesség folyamán

- egy előző koraszülés miatt

- amennyiben az anyának fertőzése van

- ha medencetáji fájdalmaid vannak

- ha a magzatburok megreped, illetve a magzatvíz szivárog

- ha a méhszáj nyitott

2007. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!