Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes+5 napos vagyok....

40 hetes+5 napos vagyok. Semmi jelét nem érzem hogy szülnék hamarosan, csütörtökön indítják. Van még esélyem hogy beindul magától?

Figyelt kérdés
Még egy fájásom sem volt, semmi előjelt nem érzek, és már eléggé ideges vagyok emiatt. Már sokmindent kipróbáltam, de nem indul be, és már elég türelmetlen vagyok, nem akarom hogy indítani kelljen, reménykedhetek hogy beindul?
2009. febr. 24. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Nem lesz az rossz ha beindítják, nekem is indított szülésem volt az előző!Talán még jobb mert tudsz rá készülni és az elejétől ott lesz az orvosod.Én már irigyellek, nekem még van 6 hetem!
2009. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is ott tartanék mint te nekem még 9 hetem van a babóm már minden porcikám nyomja,és már hetek óta nem alszom.Te már nemsokára a karodban tartod a gyönyörü babád.Gratulálok. 31 hetes
2009. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Remélem minden rendben lesz. Akkor azt mondjátok nem olyan nagy gáz az indítás? Első válaszoló: Hogy indították Neked, meddig tartott a szülés?
2009. febr. 25. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!