Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes a magzatvíz...

Mennyire veszélyes a magzatvíz mintavétel?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rossz lett a 12.heti down szűrés eredménye: 1:80.És most intézik a magzatvíz mintavételt.Mire számíthatok?Mennyi az esélye,hogy nem lesz semmi baja a babának?
2011. márc. 26. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

semennyire, szerintem csak túl van misztifikálva

én voltam, kutya bajunk lett, nem fájt....


semmilxen vérvétel nem lát be a kormoszómákba

2011. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1% papíron az esély, hogy gond adódjon... Ha elküldtek, hát csináltads meg. Fájni nem fáj, persze kellemetlen. De ennél biztosabb eredményt nem kaphatsz más úton (persze van még a magzatboholy-mintavétel is, de az is genetikai vizsgálat). Hallottam már nem 1 ismerőstől, hogy megcsináltatta az ilyen-olyan tesztet, ami persze nagy kockázatot mutatott. Félve (mert csak a rosszat hallani ilyenkor!) vállalták a genetikai mintavételt... és 1 kivételével mindnél kiderült, hogy felesleges volt az ijedelem.. csak a különböző kockázati tényezők (kor, családi betegség stb. ) megnyomták a kockázati arányt.
2011. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is voltam amnion és nem bántam meg. Nem hivatalosan, 0,5% a vetélési kockázat. Az 1% a nagyon nagy átlag. Nekem semmi bajom lett és a csemeténknek sem. Most már a 39. hétben vagyok és tudom a nemét és azt, hogy genetikailag rendben van. :) Így nyugodtabban várom a találkozást.
2011. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 26. 19:13
 5/18 anonim ***** válasza:

1,25% az esély a számok alapján, hogy esetleg beteg a babád.

Egyébként vagy beteg vagy nem.

Nekem 1:35-höz volt az arány és pokoli 1 hónap volt a várakozás, amíg kiderült a magzatvízvétel eredménye. Nekünk szerencsénk volt, egészséges a baba.

Pihenj a vizsgálat után 1 hetet, amennyit csak tudsz.

Drukkolok, hogy ne legyen baj.

2011. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nekem a kombi tesztem 1:100 lett down kórra.megcsináltattam az amniót-mert eldöntöttük, hogy, ha beteg, nem vállaljuk.Maga a vizsgálat nem fáj, utána szigorúan pihentem 3-4 napot, meg előtte is, utána is magnéziumot szedtem.Szóval a 4 hét várakozási idő volt kegyetlen inkább, de a végén kiderült, hogy semmi baja a babának-a napokban szülök,úgyhogy hamarosan a saját szememmel is láthatom.
2011. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Egyik ismerősöm megcsináltatta a magzatvíz mintavételt,és rá 2 hétre elvetélt.Orvos függő...
2011. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
23:54 es vagyok-immár a saját szememmel látom:))))))
2011. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babádhoz!!!!!Nekem még sok van hátra,kedden megyek még csak genetikai tanácsadásra!Szoríts nekem,hogy minden rendben legyen!Ha van eredmény majd megírom-persze csak ha érdekel.

Jó babázást!

2011. ápr. 3. 17:36
 10/18 anonim ***** válasza:

drukkolok :)))

persze, hogy érdekel-írj!

2011. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!