Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz mintavétel 35...

A magzatvíz mintavétel 35 éves kor felett ingyenes, vagy pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ingyenes.
2009. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ingyenes volt, igaz, kórházban csinálták. Nem tudom, hol csinálnak még ilyet, de kórházban ingyenes, az biztos.
2009. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia nem csak 35 év felett ingyenes. Én 30 voltam és nekem is ingyenes volt. Ha az orvos úgy ítéli meg, hogy a korod vagy más veszélyeztető tényező miatt kéne magzatvízvizsgálat, akkor én úgy tudom, hogy az mindenkinek ingyenes.
2009. nov. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 26 éves vagyok,és elküldött az orvosom,mert pozitiv volt a down kor eredményem 1:126.ugyh,ingyen csinálták,ha fizetni kellett volna,akkor nem is mentem volna el.az eredményem,természetesen jo lett.ugyh.nem sok értelme volt,de igy utolag megnyugtatott,hogy legalább egészséges kicsim lesz.most 33 hetes vagyok
2009. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat, és a kismamáknak jó egészséget kívánok!
2009. nov. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!