Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diétáznom kell! de csak a...

Diétáznom kell! de csak a szénhidrátot kell számolnom egy nap? Mert van olyan is, /pl üditő, hogy kevés benne a szénhidrát, de cukor is van benne! Akkor azt ihatom?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A cukor szénhidrát. Felejtsd el a cukros üdítőket ha diétáznod kell. Tudom milyen, nekem is kellett.
2009. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi képp ne igyál cukros üdítőket, mert jót nem tesz se neked se a babának. Felesleges! Ráadásul simán lehet tőle hízni jócskán. Észre sem veszed. Alattomos kalóriák vannak az üdítőben!
2009. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szénhidrát=cukor, de a csomagoláson is így van feltüntetve, szénhidrát:vmennyi, ebből cukor: vmennyi. Aki szénhidrátmentes diétán van, annak elsősorban a cukrokat kell kerülnie.
2009. aug. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cukrot és cukor tartalmú ételeket kötelezően kerülni kell, ha szénhidrátmentes diétán vagy. Igyál mentes ásványvizet, az a legjobb a babádnak és vannak édesítőszerrel készült gyümölcslevek is, azok se rosszak. Nekem pl. a Norbi féle őszibarackos bodzás Sió kimondottan jólesik, ha már unom a vizet.
2009. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!