Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Diéta alatt lehet...

Kismamik! Diéta alatt lehet inni olyan üditőket, amiben semmi cukor, és semmi szénhidrát nincs? /Pl: Lift üditők/ Vagy mit ihatok a vizen kivül?

Figyelt kérdés
Ha tudtok segítsetek
2009. aug. 21. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha se cukor se szénhidrát nincs benne nyugodtan ihatod. Én még millford teát szoktam csinálni és lehűtve cukor nélkül fogyasztom. Vagy vizet egy kicsi citromlével.

De biztos írni fognak még jó italokat! :)

2009. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a light üdítőket amióta terhes vagyok nem tudom meginni :-( de nem biztos hogy ilyennekkel kéne """mérgezned""" magad. Szerintem is jó ötlet a tea, vagy amíg vannak friss gyümölcsök facsarj egy kis gyümilevet minden nap. A gyümölcslevet lehet higítani is egy kis szénsavmentes ásványvízzel.

Vagy a 100%-os gyümölcslé is jó lehet, bár azt csak mértékkel.

2009. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Szia! A Lift üdítő egy borzalom még nem terhesen sem innám meg, nem hogy babával a pociban! Én is diétán vagyok és hidd el meg lehet szokni az ásványvízet, de csak szénsavmentesen. Itt a lányok már leírták, hogy hogyan ízesítheted, egy kis citrom vagy frissen facsart gyümölcsnek a leve higítva. Menni fog,csak probáld ki! Azért is fontos ez, mert most gondolj bele, napi minimum 2 L-t kell megigyál és ha van bennem valami mesterséges cucc akkor az elgondolkodtató...és a Liftben biztos van, mert borzalom az íze. A baba érdekében biztos menni fog!
2009. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elírtam. bennem = m nélkül, szóval az üditőben :-)
2009. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ellene vagyok. Mert tele van ugyan úgy meseterséges szinezékkel, ízfokozókkal és ugye az édesítők is mesterségesek. Nem mondom , hogy bajod lesz tőle, de nem is ajánlom. Inkább igyál jó minőségű ásványvizet, vagy frissen préselt gyümilevet. Boldog babavárást!
2009. aug. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt javasolom, hogy kerüld az ilyen "löttyöket". Nekem nagyon nehéz megállnom, hogy ne egyek, igyak folyamatosan édességet. Érdekes, hogy előtte nem voltam édesszájú, de mióta beköltözött a baba a pocimba minden nap csak édeset ennék, Nagyon rossz, mert attól meg hízik az ember, arról nem is beszélve, hogy nem egészséges a sok cukor.

Az én trükköm (mivel a doki mézet ajánlott cukor és édesítő helyett) mézes tea lehűtve (kevés mézzel. Nekem a citromlé nem jó, mert nagyon nagy gyomorsavat csinál. Lefőzök egy litert, berakom a hűtőbe és ezt viszem magammal dolgozni. az irodában 10 óra körül főzök még egyet, hogy friss legyen, az elfogy 4-ig.

2009. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!