Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biopon mosópor + Silan sensiti...

Biopon mosópor + Silan sensitive öblítő megfelel a babarucik mosásához?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Az öblítő a fontos (szerintem). A Silan sensitive nagyon jó!
2009. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi idős a baba? Mert azt mondják, hoyg minden ami illatos az az érzékeny bőrű babáknál kiütést tud okozni. Így azt szokták javasolni, hogy amosópor Sensitive legyen, de amennyiben lehet, se öblítő, se vasalófolyadék. Én Dreft babáknak folyékony mosószert használok. Előtte Gabi babamosóport, az nagyon jó volt, de sajnos kivonták a forgalomból, felvettem a kapcsolatot a gyártóval, ott derítettem ki... Sajnos...
2009. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
34.hétben vagyok, és már szeretnék nekilátni a napokban a rucik átmosásához. Fiacskámnál is ezt az öblítőt hasznéltam, nem volt semmi gond tőle...
2009. febr. 25. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Van olyan anyuka, aki mosószódát adagol a az enzim mentes mosószerhez, mert a mosószóda természetes anyag, zsíroldó és vízlágyító hatású,használatával a mosószer negyede elegendő a mosásnál. Öblítéshez ecetet ajánlanak egy pár csepp levendula illóolaj hozzáadásával. Az ecet fertőtlenítő hatású, a mosógépet pedig megóvja a vízkőtől.Azt mondják az öblítők alapanyaga kőolaj származék, attól lesz fekete az öblítőszeradagoló.Én még nem próbáltam ezt a fajta mosást, de a babaholmikat így fogom mosni.
2009. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én csak dreft baby mosogélt használok és öblitő sem kell hozzá. finom illata van a baba ruháinak és semmi allergén nincs benne. ( volt egy pár kiütésünk és azóta ezzel mosok)
2009. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezt a párost használom(Biopon+ Silan sensitiv), és semmi baja a kisfiamnak, pedig nagyon érzékeny a bőre.

Régebben kipróbáltam más mosóporokat is, de volt amitől én lettem kiütéses, és volt amitől a párom. Van egy 6 éves lányom is, neki nem volt baja semelyiktől sem.

Nekem mosóporban csak a Biopon vált be, a sensitiv öblítőt csak azóta használom, mióta a kisfiam megszületett.

2009. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!