Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Sensitive fehér...

Pampers Sensitive fehér popsitörlőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem,mert kicsi.Alapvetően jó lenne,de legalább kettő kell egy pelenkázáshoz,így meg drága.
2011. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elején csak ilyet használtunk. De nem szerettem. Szerintem büdös.
2011. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én most a zöldet használom, de gondoltam kiprobálom...csak nem tudom milyen?!:(
2011. júl. 24. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is büdös...

Én sem szerettem!

2011. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor újszülött volt, azt vittem be a kórházba, de én se szerettem, mert nem tetszett az illata, és tényleg vannak jobbak, olcsóbban.Szerintem a zöld is büdös.Olyan tömény az illata, mint a púdernek.Én most Mendixet használok, egy eurós boltban vettem, 350 ft, és nagyon jó illata van!A Neogranormont is szeretem, de nálunk 600-700 ft körül van, drága mulatság.Én a kezét, arcát is ezekkel törlöm, nagyon fogynak!
2011. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem gondoltam, hogy ennyire nem jó, ilyen sokatoknak nem tetszik!Én a zöldet mondjuk szeretem!Csak gondoltam kiprobálom ezt is...!
2011. júl. 24. 15:12
 7/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok!


Tégy egy próbát vele, és meglátod, hogy nektek tetszik-e vagy sem! Attól mert nekem/nekünk nem jött be, még neked lehet, hogy tetszeni fog. Tudod, épp azért van többféle, hogy mindenki megtalálja a neki tetszőt. Ha senkinek nem tetszene, akkor nem is gyártanák. De biztosan nagyon sokan vannak, akiknek meg csak ez jön be.


Vegyél először csak egy csomaggal, és meglátod, hogy tetszik vagy sem.

2011. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem a zöld nem jött be. :) Más az illata, én jobban szeretem a fehéret. Születése óta ezt használjuk, semmi gond vele. Pisinél egyet használok, kakinál kettőt, de én vattalappal törölgetem le róla a nagyját. :)
2011. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem! Nekem a neugranormon jött be, krémből is ezt használjuk. Olyan igazi babaillata van szerintem. :-) De mindenki más és más.
2011. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az illata miatt.Mi Gabit használunk(sárga),bár ebből még nem is láttam másfajtát.
2011. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!