Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 3D-s Uhn és azt...

Ma voltam 3D-s Uhn és azt mondta a doki, hogy a babám agykamrája 10mm tágasságú (6-10-ig norm.)tehát a felső érték. Nagyon felhúzott a doki, azt mondta, hogy vízfejűségre utal. 25 hetes vagyok. Menjek el másik dokihoz?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
SZIA NEM KELL IDEGESKEDNI NEM TUDOM HOGY ILYENKOR MI A TEENDŐ DE ÉN MINDENKÉPPEN FELKERESNÉK MÉG 1 DOKIT AKIT KIKÉRDEZNÉK EZZEL KAPCSOLATBAN LEHET TÖBB INFÓT ADD MAJD JOBBAN MAGYARÁZ EGYSZERÜEN CSAK A BIZTONSÁG KEDVÉÉRT IS AZÉRT NE SZOMORKODJ CSAK NYUGI BIZTOS NINCS NAGY GOND
2008. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a vízfejűség sokkal hamarabb látszik, tehát ha nem ez az első UH-d, akkor nem létezik, hogy most derülne ki. Próbáltam keresni az átlagos méretekkel honlapot Neked, de az agykamra nem magyar nevét nem tudom, a rövidítéseket nem tudom. Nekem ha jó emlékszem, 11 hetesen mondták, hogy nincs vízfejűségre utaló jel. Hátha ma is nézi ezt a lapot a doki, aki jó válaszokat ad és ír Neked is.
2008. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia.32hetes vagyok,az én babámnak is tágabb a 3-ik agykamrája 0.96-os,28-ik héten vették észre.De azota elküldött Pécsre is.Akkor lenne vízfejű ha az oldalkamrák is tágabbak lennének.Ezt Pécsen mondták.Védőnőddel is beszélhetsz pl;nekem aztmondta,hogy azért nézik 2hetente mert ha elkezdi nyomni a szürke állományt elöbb meg kell szülessen.Menj másik orvoshoz,ne várj.
2008. febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom hol voltál UH-on,én azt tanácsolom genetikai UH-ra menj!!A vízfejűség lehet egy későn kialakuló rendellenesség tünete is,sok gyereknek tágabb a kamrája komoly probléma nélkül,és születés után semmi baj.Én ajánlom Debreceni Klinika genetikaiUH.Ha baj van ott biztos észre veszik,nagyon profik.Sajnos tapasztalt vagyok e téren.Nem írtad melyik kamra tágabb?

2008. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mondta a doki, hogy melyik kamra tágabb.Amúgy Kecskeméten voltam.
2008. febr. 9. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Bírom, amikor egy doki ilyeneket mond, ahelyett, hogy megmondja, mit tegyél, hova menjél, meg úgy egyébként is ez most mit jelent.

Egy ismerősömnek rossz lett az AFP-je, a doki azt mondta vetesse el mindenképp. Elment a fizetős quartett tesztre, és kiderült, semmi baja a babának. Most 6 éves, és a legnépszerűbb lány az oviban.

2008. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!