Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes4napos pocakos vagyok....

24hetes4napos pocakos vagyok. Eddig 9kilót hiztam a védőnőm szerint ez jó. Nem az alakomat féltem még mielött jönnének a lehurrogások. Velem egyidős kismamik ti hol tartotok? Ma egész nap egy kis pizza felét ettem az sok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem mondta a védőnőd,hogy napi 5-ször kell étkezni?Egyáltalán nem sok sőt!Mikor keltél fel?Én majdnem délbe,de 2-szer ettem már.

25 hetes kismami vagyok és 8 kilót híztam eddig.

2009. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elvileg 5x kell enni (sokszor keveset), de ez csak a papírforma. Annyit egyél, amennyi jólesik. Semmiképpen ne fogyókúrázz de ha nem vagy éhes, nem kell minden áron enned. :-)

32+3 napos kismama (+7,5kg)

2009. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de tudom,h 5ször kell enni de a védőnő és a dokim is tdja,h anorexiával is küzködtem és igaz terhesség elött ill. 67kilóvalkezdtem a terhességet.....szóval ez is jó azt mondták.
2009. febr. 25. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Szió!

Egy pizza fele,szerintem kimondottan kevés!-nekem:)

23 hetes vagyok,10 kilót szedtem fel eddig.A védőnőm már(fenyített),hogy ha így megy tovább-későbbiekben napi 3 zsömle csak!Próbálok visszafogni az étkezésből,de estefele meg ég a gyomrom,ha nem eszem annyit-amennyit tudnék...Hát nálam ez van.Véleményem:okosan,mértékkel-amennyi jól esik!Minden jót Neked!

2009. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 26 hetesen tartok 6-7 kiló plusznál. Szerintem nem az a fontos, hogy mennyi jön fel, hanem hogy amellett egészségesek maradjatok! Próbálj napi többször keveset enni, mert a cukrod így nem ugrál. A kis pizza fele nekem fél fogamra sem lenne elég! :) Egyél sok gyümit, meg zöldséget. Két kedvenc "nasim" az alma és a paradicsom! :)
2009. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is 24 hetes vagyok,5kg van rajtam,,,de nekem van egy 7 hós kisfiam,igy sokszor enni nem jutt időm....meg elég jól le is mozgom mellette a kalóriákat
2009. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24hetes vagyok és 8kg.
2009. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 25 hetes vagyok, és kb 7 kg-t szedtem fel eddig. Engem azzal csesztet a védőnőm, hogy milyen kevés... Hát nem tudom. Ha bele szakadnék sem tudnék ennél többet enni, mert a méhem nyomja a gyomromat, és ha többet ennék rosszul lennék, de persze ezt nem fogja fel...

2009. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!