Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fel szelet pizza utan lattam,...

Fel szelet pizza utan lattam, hogy kecskesajt is van rajta. Baja lehet a babanak? 9 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bármi baja lenne tőle. Miért gondolod?
2009. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bajod? A kecsketejnél kevés egészségesebb dolog van.
2009. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Allitolag nem lehet terhesen kecskesajtot enni...
2009. márc. 19. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááát én még nem hallottam csak a nyers húsféléket (tatárbeefsteak, szushi,ilyenek).
2009. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos egyre több "rémhír" terjeng, lassan tiszta pánik lesz állapotosnak lenni. :(


A kecskesajt rémhír gondolom abból ered, hogy régen csináltak pasztörizálatlan tejből kecskesajtot. Ezzel az erővel juhsajtot sem szabadna enni, sőt tehénsajtot sem.

2009. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajt témában eddig csak a penészes, lágy sajtokkal találkoztam különböző tiltólistákon.
2009. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hat igen.Lassan semmit nem ehetek,ami jo. :)

Koszi a valaszokat.

2009. márc. 19. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 20.43

Szerintem ne hallgass mindenre és mindenkire. (akkor tényleg semmit nem fogsz enni) kérdezd meg a dokidat, diktálja le neked mire vigyázz, és ne is hallgass másra. Már összekeverik, hogy mit lehet a babának adni és mit ehet a kismama, mit érdemes szoptatás alatt kerülni és mit terhesség alatt. Sajnos ez a túl sok információ következménye, amikor mindenféle oldalakon tényként közölnek elképzeléseket.

2009. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!