Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok, ez lehet a...

Mit gondoltok, ez lehet a vetélés kezdete?

Figyelt kérdés
pénteken elkezdtem pecsételősen vérezni,nem volt sok.Mondtam irány a kórház és fürdés közben észrevettem hogy egy hosszú,rózsaszínes-véres nyálkás folyás jön ki belőlem,amit nem tudtam csak úgy lemosni!ez mi lehetett?bent a kórházban hüvelyi uh. kimutatták a terhességet,ott van még a baba.szombaton barnáztam,ma már rózsaszínes,fehéres folyásom van.most leszek 7 hetes terhes,ma megyek le az én magán dokimhoz vizsgálatra.szerintetek,ha meg is marad lehet egészséges?
2011. márc. 28. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet egészséges! ha megmaradt, akkor nem kell aggódni, hogy bármi rendellenessége lenne emiatt a vérezgetés miatt! Nagyon szurkolok!
2011. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggódj! Biztosan minden rendben lesz!

Én az első terhességemnél barnáztam, véreztem a 7-8-ik héten, de nem is tudtam, hogy baba lesz, mert negatívak voltak a tesztek. Aztán a 8-ik héten mondta a doki, hogy mi van. A lányom teljesen egészségesen született.

A dokid majd biztos felír valami gyógyszert és mondja, hogy pihenj! :)

Esetleg magnéziumot vehetnél be, az csak jót tehet.

Jó egészséget és sok boldogságot! :)

2011. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm gyors,kedves.megnyugtató válaszokat!jó egészséget nektek!
2011. márc. 28. 08:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a rózsaszínes-véres nyálkás valami volt nálam is 3x a 9.hétig. Minden alkalommal ügyelet, szerencsére minden rendben volt. Elképzelhető, hogy elpattant egy hajszálér, mert nem találtak semmit. Babával minden rendben, most már a 25.hetet kezdem :-) A dokim biztos, ami biztos alapon írt fel Duphostant, amit a 12.hétig kellett szednem.

Remélem nálad is minden rendben lesz, problémamentes babavárást kívánok!!!

2011. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt a terhességem elején vérzésem is, és utána barnáztam is. Eddig úgy néz ki, hogy minden rendben van. Drukkolok! Majd írj, hogy mit mondott a doki.
2011. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ugyan ezek a barnás kis foltocskáim voltak 5 hetesen,kaptam rá progeszteron pótlást.Ma 13 hetes 3 naposak vagyunk.Viszont szerintem semmiképpen NE ülőfürdőzz!!Alhasi vérbőséget okoz,amely vetéléshez vezethet!Minden jót és nyugodj meg,nem lesz baj.

2011. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk a dokinál,megvizsgált és volt szívhang,láttuk hogy dobog a kis szíve,minden rendben van!:D nem adott semmilyen gyógyszert,a rendes terhességi vitamint el kell kezdenem szedni és ennyi.
2011. márc. 29. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Látod, hogy nincs semmi gond?! Boldog babavárást, könnyű szülést! 30+5 Hkm
2011. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!