Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb kézen 3 ujj zsibbadása...

Jobb kézen 3 ujj zsibbadása lehet tünet? 39 hetes vagyok és kb.2-3 hete zsibbad a mutató, középső. és a gyűrűs ujjam.

Figyelt kérdés

Nem vagyok vizes,bár a gyűrűmet levettem a biztonság kedvéért.Nehogy hirtelen rádagadjon.:(Szóval annyira zsibbad-fáj hogy éjszaka is fel kelek rá...(nem elég a pisilés miatt 4x kelnem:(...)A doki nem mond rá semmit.Csak annyit hogy lehet ez is csak egy tünet.Szerintetek?

39 hetes km.


2011. márc. 28. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szombaton töltöttem a 36. hetet pár napja nekem is zsibbad éjszaka is nekem azt mondta a doki hogy a baba nyomhat valamit de nekem lehet akár attól is hogy vizesedem!Könnyű szülést kivánok neked :)
2011. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már bármi lehet tünet és igazán semmi sem az :) Az embernek annyi helyen fáj az utolsó hetekben, hogy már számon se tudja tartani. Ha nem vizesedsz, akkor lehet, hogy csak valahol megnyomódott egy ideg alvás közben. Minden jót! Könnyű szülést!
2011. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Bár nem hiszem, hogy komoly a dolog.

2011. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Több mint valószínű,hogy a nagy pocak és a súly miatt nyomódnak a gerincoszlop egyes idegpályái.Nem kell megijedned, ahogy meglesz a baba, elfog múlni :)

Nekem a gerincemmel van egy alapbetegségem és velem is gyakran előfordul, ne izgulj szerintem nincs komoly baj! :)

Egy 16 hetes kismama :)

2011. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!Picit megnyugtattatok.Egyébként éppen pár hete hagytam abba a magne b szedését,lehet hogy attól van,vagy tényleg a baba nyom valamit.De ez remélem még a héten kiderül...:):)

Szóval köszönöm a válaszokat!:)

2011. márc. 29. 07:41
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hete kezdődött, mind a két kezemen. Éjjel is kelek 3-4x rá, nem is érzem annyira zsibbad. Napközben nem tudok ebédelni szinte késsel-villával, mert 5 perc után kiesik a kezemből. Telefonálni 5 percnél többet kín, mer váltogatni kell a kezemben a telót. Kérdeztem én is a dokit, mert csak a végén jön elő, én azt hittem. Semmit nem mondott rá...:-(
2011. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!