Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Istenihegyi klinikán a...

Az Istenihegyi klinikán a kombinált teszten az ultrahang hüvelyi vagy hasi? Bent lehet a párunk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam hasi volt és bent lehetett a párom. Ha a hasin nem látott volna az orvos rendesen, akkor biztosan átváltott volna hüvelyire, de nem volt rá szükség, pedig nem vagyok vékony :)
2011. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasi volt az ultrahang pedig és sem vagyok egy sudár déli alkat, de a Bátorfi doki szuperül megoldotta a problémát.Kapsz majd képet, dvd és olyan rendesek veled hogy nem is hinnéd.Én múlt hét pénteken voltam és másfél óra alatt kész voltam mindennel együtt és nálunk minden oké.Drukkolok neked!Jó kezekben leszel!
2011. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hete voltam szintén Bátorfi doktor Úrnál :)

A párom bent lehetett, és hasi ultrahangot csinált, pedig a kicsi lányom alig akarta mutatni az arcocskáját :)

Tényleg nagyon rendesek, és kapsz majd DVD-t, és képeket :)

Megható és felejthetetlen élmény :)

Jó baba várást kívánok!


30+5 h. km.

2011. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!