Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan számolják a heteket a...

Hogyan számolják a heteket a nőgyógyászok, ha febr 15-én volt az utolsó mensim, hány hetes kismama leszek jövőhéten? Csak azért mert dimenziós uh-ra megyünk, és szeretnénk tudni a baba nemét és hogy minden rendben van e?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jól számoltam ma vagy 15 hetes. Mehettek 3d-re deazt mondják a 18. héten többet látni, de ha jól fordul akkor jövöhéten is sokat mosolyoghatsz..
2008. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ma vagy pont 15 hetes. Jövő hét pénteken leszel 16 hetes. Én 16 hetesen voltam 4D-n, még picike volt a baba, de megnyugatató volt a vizsgálat, és már megmutatta a fütyijét. :-)

Kellemes babavárást!

2008. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha nálunk még csak 2 d-t csinálnak ennyi idősen, szerintetek akkor is meg tudják mondani a baba nemét, és láthatjuk őt rendesen?
2008. máj. 30. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia.. Itt ki tudsz számolni sokmindent. [link]
2008. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem Febr. 10-én volt utoljára meg. És mi 14+3 naposak vagyunk az orvos szerint és a baba méretei alapján. Kalkulátor szerint meg már betöltöttük régen a 15. hetet.
2008. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 2D-ssel meg tudják vizsgálni, minden rendben lesz! Viszont a nemét nekem a 2D-ssel csak a 18-19. heti UH-n tudták megmondani.
2008. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem februar 12en volt utoljara a doki szerint es a naptar szerint is 15 hetes es 3 naposak vagyunk.Jovoheten megyek ultrahangra remelem hogy nallam is meg tudjak majd allapitani a nemet..
2008. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem február 11.-én volt meg utoljára és a babám mindig egy héttel ídősebbnek mutatta magát. A 12. heti uh-on már megmutatta a sima 2ds uh-on, hogy ő bizony kisfiú. A héten is voltam uh-on és most is láttam a fütyijét.

Én 15 hetes 4 napos terhes vagyok, de a babám már 16 és néhány naposnak felel meg.

A legjobbakat!

2008. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!
2008. máj. 31. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!