Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szinte állandóan fáj a gyomrom...

Szinte állandóan fáj a gyomrom és elnézést, de rengeteget böfögök, bármit eszek és iszok, semmi nem esik jól és nincs energiám és rossz kedvű vagyok.7 hetes múltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem egyre inkább elhatalmasodnak rajtam ezek a terhességi tünetek. Talán már kicsit depressziós is vagyok. Mikor múlik el? Egyre rosszabb a közérzetem. A terhesség nem betegség, de én egyre inkább így érzem magam.
2009. febr. 26. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Hamarosan el fog múlni ez az érzés!

Pihenj amennyit csak tudsz, és egyél könnyű(kissé ízetlen)ételeket. Amik nem terhelik meg a gyomrodat.

Depresszió gyakran jelentkezhet, hisz sok a tünet, és ezek kellemetlenek. Most őószintén. Ilyenkor ki érzi jól magát. Pihenj. Csak ezt tudom mondani. És ne aggódj...elfog múlni!

12+6hetes km

2009. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A terhesség valóban nem betegség, csak a hormonális változások nem egyformán hatnak mindenki szervezetére. Nem véletlen hívják másállapotnak is. Annyit tudsz tenni, hogy megpróbálod kitapasztalni mi az ami mégis jó a gyomrodnak és inkább többször de kis adagokat enni. Van aki gyomrának jót szokott tenni egy pár korty gyömbéres üdítő. A 12 hét környékén elég látványosan enyhülnek a rossz közérzetre, gyomorra vonatkozó panaszok, addig kell valahogy kibekkelni.
2009. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyomrodra szedjél Rennie-t és Espumisan-t,hidd el segít és jobb kedved lesz!
2009. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 7 hetes múltam és engem is kínoznak a rosszullétek. Nem tudom élvezni a terhességet, és irígylem azokat, akiknek semmi bajuk. Szinte egész nap itthon fekszem, nincs kedves semmihez és erőm se. Remélem hamarosan elmúlik, bár éveknek telik ez a pár hét is:)
2009. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én most 16 leszek,pont ilyen tüneteim voltak,kerülni kell a szénsavas italokat,azokat a kajákat amik nem terhesen is böfögtetnek,a fáradtság és rosszkedv lassan elmúlik de jön egyéb...sajnos nekem gyomorsav lábgörcs és szorulás.Kitartás!
2009. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ki fogom próbálni a Rennie-t. Ezen a héten még szabin vagyok, de rossz belegondolni, hogy a jövőhéttől újra 6-kor kelek, nem is tudom hogy lesz. Táppénzre még nem akarnék menni. Mégegyszer köszi mindenkinek!
2009. febr. 26. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem abban az időszakban nagyon jól estek a gyümölcsök, és úgy éreztem, hogy fel is töltenek könnyen és gyorsan felhasználható energiával. Amit nem kívánsz, vagy utána okoz emésztési panaszokat, azt most inkább ne erőltesd, amikor majd nagyon nő a baba úgyis megennéd majd a vasszöget is!
2009. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszitek el, vettem Rennie-t és mintha kicseréltek volna. Már nem fáj a gyomrom és több energiám van. Rengeteget kivett belőlem a fájdalom. Köszönöm!
2009. febr. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!