Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ideje rengeteget veszekszü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje rengeteget veszekszünk a párommal. Miért lett ilyen rossz a kapcsolat?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt.Nagyon szeretjük egymást,reményeim szerint nem csal meg, és nincs rajtam kívül senki az életében. kb 3 hónapja kezdődtek a viták és ma már gyakran fajulnak addig, hogy egyikünk lelép..Minden apróságon,tényleg szinte mindenen összeveszünk.

Mindkettőnk elég forrófejű,nagyon erős egyéniség és önfejű.

A párom rák, én pedig mérleg vagyok, azt olvastam, hogy a két karakter ritkán fér meg egymással.

Segítsetek, mi lehet a baj? Nagyon elkeseredett vagyok:(

18/L


2011. jan. 31. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Aki hisz a horoszkópnak az ostoba.

Szerintem ha nem beszélitek meg sürgősen a dolgokat, akkor itt komoly bajok lesznek.

2011. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A párom rák, én pedig mérleg vagyok"


Ja, biztos a hónappal van a gond, amikor születtetek és nem azzal, hogy nem illetek össze, mert egyikőtök se képes kompromisszumokra.

2011. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt nem a horoszkópok a hibásak, hanem ti ketten. Nem a horoszkópokra kell fogni, hogy nem illetek össze, hanem le kéne ülni és normálisan megbeszélni a dolgokat. De még gyerekek vagytok ezek szerint, vagy nincs meg bennetek a kellő érzelmi intelligencia. Le kell ülni és őszintén elmondani, hogy a másikkal mi a baj, de egyben belátni a saját hibáitokat is. Mert mindketten hibásak vagytok, ismerjétek be. Viszont fogadjátok el egymást a hibájával együtt, és örüljetek, hogy elfogad.

Ha nem oldódik meg a dolog, akkor tovább kell lépni, mindketten tanultatok valamit a kapcsolatból, lehet, hogy jobb lenne más kapcsolatban folytatni a dolgokat, még fiatalok vagytok, van remény.

Csak okosan gyerekek!

2011. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A párom rák, én pedig mérleg vagyok"

Szerintem az a baj hogy te ebben hiszel!És mivel azt gondolod hogy ezen múlik a jó kapcsolat(ami egy nagy hülyeség)de a horoszkóp szerint nem illetek össze te bebeszéled magadnak és mindenben találsz hibát!És lehet ez vezet a sok veszekedéshez!

De tudod a kommunikáció minden kapcsolatban csodákra képes!

2011. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi mindketten rákok vagyunk, mégis sokszor szívjuk egymás vérét :D Erre butaság alapozni... Mi is ebbe a korosztályba tartozunk, sok kortársunk ilyen :) A fiatalok hülyék ^^ Vegyétek viccesre a szitut, amikor csak lehet. Beszéljétek meg a bajokat, és próbáljatok meg változtatni.
2011. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha eddig nem veszekedtetek annyit, tehát a mai helyzet "újkeletű" az azt jelenti, hogy vagy benned, vagy őbenne, de megváltozott valami.....az lehet egy harmadik fél megjelenésétől leginkább - ami nem feltétlenül megcsalás, vagy munkahely elvesztése/találása - tehát státusz megváltozott, stb stb ilyenektől valahol megváltozik az ember, ami eddig nem volt gond, most az lehet, és ami eddig gond volt, az eltörpülhet

röviden ennyit tudtam tippelni

2011. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rossz kapcsolat oka a mérleg emberek kóros hajlama arra, hogy higgyenek az ilyen f@sságokban.
2011. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!