Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok és két napja...

34 hetes vagyok és két napja olyat vettem észre, hogy a bal karom furán érzem, mintha zsibbadna meg fáj. Valakivel volt hasonló?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt már írtad valamelyik nap, ugye?

Nem említetted az orvosodnak? Mármint a házidokinak először!

2009. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mar vagy a 30.hettol zsibbad,nem is tudom pontosan.Mindenki azt mondja normalis jelenseg a terhessegnel,valoszinu a vizesedes miatt van.Te vizesedsz?
2009. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. héten kezdett zsibbadni mindkét karom, aztán végig megmaradt, csak a szülés után múlt el. Én brutális mértékben vizesedtem, valószínűleg nálad is attól van, de orvosnak azért említsd meg.
2009. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok. Nem én írtam múltkor! Még idáig nem vizesedem vagyis nem vettem észre még. Vérnyomásom így is alacsony a súlyommal sincs úgy gond. De nem mondanám,hogy zsibbad csak olyan fura érzés mintha zsibbadna de mégse. Nem tudom mihez hasonlítani de remélem nincs semmi baj. Majd hétfőn megemlítem az orvosomnak.Mindenkinek jó egészséget kívánok
2009. febr. 26. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!