Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kaptam felicitas várandós...

Nem kaptam felicitas várandós mamák tanácsadója füzetet a védőnőtől! Máshonnan nem jutok hozzá?

Figyelt kérdés
Első babámnál csak onnan volt kuponom,hogy barátnőmtől kaptam a könyvet és ő nem vette ki belőle,de akkor sem adott a védőd,sokáig nem is tudtam,hogy van ilyen! Minden védőnőnek van felicitas csomagja?
2011. márc. 31. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj e-mailt a Felicitasnak, és küldenek.
2011. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már egyet átvettem a következő mikor jár? És hogy jutok hozzám?
2011. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem a csomagban volt kupon,és azzal mehetsz majd a következő csomagért!
2011. ápr. 1. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Elvileg mindegyiknek kell legyen, de az enyémnek sem volt. Azt csináltam, hgoy megírtam a felicitasnak, hogy nem kaptam, kérték a címemet, és egy héten belül kiküldték! Nagyon kedvesek!

A honlapon megtalálod az e-mail címüket!


27+5 hetes kismami

2011. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Anita1991 válasza:

én nekem azt mondta a védőnőm hogy ilyen csomagot már nem adhatnak mert sok reklám anyag van benne és reklámozásnak minősül.De ha megszületik a kicsi akkor kapok egy csomagot. Hát itt csak az a bibi hogy akkor kapok ha az elsőt is felvettem mert abban van egy másik kupon. Jha és arról nem ebszélve hogy az egyik ismerősöm is későn tudta meg hogy van ilyen ő meg már 35. hétben van és ugye bár az első csomagot az utolsó három hónapban fel kell venni. Szóval ő már majdnem kicsúszott. És kapott méghozzá ezen a héten vette fel. Szóval úgy látszik nem csak az én védőnőm ilyen tájékoztató jellegű képességekkel rendelkezik..:S Csak nem értem hogy ha minden körzeti védőnő kap x csomagot ahány kismamája van akkor mért olyan megterhelő tudatni velük...

Én irtam a felicitas-nak egy levelet remélem én is hozzá jutok.

28.hetes kismama

2011. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó mikor írtál a felicitasnak?

Én 3napja írtam,de már válaszoltak,hogy természetesen kiküldik Várandós mamák tanácsadóját és ugye így majd szépen sorban be lehet váltani a kuponokat!

2011. ápr. 4. 12:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma kaptam meg a Várandós mamák tanácsadóját!
2011. ápr. 8. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!