Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki mostanában váltotta ki a...

Aki mostanában váltotta ki a Felicitas csomagot, az válaszolna?

Figyelt kérdés

Pontosan hanyadik héttől is lehet kiváltani? Én 25hetes vagyok.

Olvastam olyat, hogy valakinek lejárt az igénylőlap és nem tudta kiváltani a csomagot. Hol van ez feltüntetve,hogy meddig jó? És a fő kérdés: miket tartalmaz mostanában a csomag?


2011. okt. 7. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Már kiválthatod, az igénylőlap nem jár le,mert nincs szavideje :). Amit én kaptam csomagot (szeptemberben váltottam ki)1-1db anyák lapja és baba magazin (júniusi szám), 1 db aventes tejgyűjtő, 1 db mam start cumi, 1 db parodontax fogkrém minta, 1 db sudokrém minta és rengeteg szórólap. Homeopátiás ismertetők valamint a felicitas kiadványa a szülésről és szoptatásról.

28+3 hkm

2011. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is kaptam a védőnőtől, úgyhogy a felicitast felhívtam és ők küldték a kupont. A boltban alig akarták elfogadni, mert más színű, mint a régi, nagyon körülményes volt a kiváltás. Az eladó telefonált a felicitasnak, hogy akkor ez most így jó-e?! Tök kellemetlen volt, mégis mit hitt az eladó? Talán hamisítottam? AZ enyémbe volt sudokrém, mam kezdő cumi, pelenka minta, avent tejtároló, paradontax fogkrém, hasznos füzetek, termékismertetők. Nekem újság nem volt.
2011. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Benne van a könyvben, hogy utolsó trimiszterben lévő kismama veheti csak át, a betöltött hatodik hónaptól.
2011. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teafilterek is voltak nekem benne ezeken kívül amit írtatok, meg egy pelus is.
2011. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az, amit a védőnőtől kaptam kismama könyvekben benne van??
2011. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, tényleg, filterek is voltak benne.

Igen, egy kis könyv hátulján egy perforált lap. Már, ha kaptál, mert én nem.

második voltam

2011. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!