Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felicitas csomaggal kapcsolatb...

Felicitas csomaggal kapcsolatban? Másnak sincs Raktáron?

Figyelt kérdés
Nem ez az első eset.Múlthétvégén voltunk beváltani a válasz az volt hogy nincs raktáron.Régebben se volt egy ismerősömnél.Kicsit felhúztak.Olyan mintha direkt nem akarnának adni.Más is járt így??Hülyeség az egész meg nem nagy dolog de akkor is nagyon felidegesítettek!
2011. jún. 14. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben lakom, és mindig volt raktáron. Soha sem kellett várnom.
2011. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor először mentem én is kiváltani nem volt, azt mondták elfogyott és majd valamelyik szállítmánnyal érkezik. Aztán kb 1-2 hónap múlva visszamentem és akkor megkaptam. Ez Budapesten volt.

2011. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó darabot adták oda csepelen. Jobban örültem volna egy frissebb kollekciónak :S
2011. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.Nekem azt mondták,hogy talán most hétvégén lesz .Kiváncsi vagyok:)
2011. jún. 14. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vagy 5-ször voltam bent a bababoltban, mire nagy nehezen ideadták.Csak viszonyításként írom, hogy augusztusban tesztelem pozitívat és április 20-án megszületett a kisfiam,múlt pénteken kaptam meg az első csomagot, amiben februári újságok voltak.A csajszi mindig azt mondta, hogy nincs, elfogyott!
2011. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Brendonban vettem át 2 hete, ma is láttam a Brendonban, Budapesten. (Két másik Brendonról van szó.)
2011. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!