Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek fogadott szülésznő...

Szerintetek fogadott szülésznőnek mennyit illik adni? Vagy meg kell kérdezni, hogy mennyiért vállalja?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy elválalná-e a szülést és hogy mennyiért. Van olyan doki aki konkrét összeget mond, de van olyan is aki azt mondja hogy annyit adsz amennyit gondolsz.
2011. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, orvosom már megvan, a szülésznőt kérdeztem:)
2011. ápr. 1. 09:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hol szülsz, mennyire felkapott a szülésznő.

Én a Sz. Imrében szültem a második gyerekemet, 30.000-et adtam.

(Nem kérdeztem rá előre. Bár tudtam, hogy aki kérdezte, annak se mondott semmit.)

Első szülésemnél rákérdeztem az akkori szülésznőtől, mondott is olyan árat, amit sokan mások az orvosnak adnak. Sajnos késő volt másik szülésznőt keresni... Drága volt, és nem is tett meg mindent a pénzéért...

2011. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 chiquitina válasza:
Szia! Mindenképpen kérdezd meg, mennyiért vállalja. Az enyém azt mondta (Péterfy kórház), nem szokott összeget mondani, a kismamára bízza. Annyira meg voltam elégedve vele, és annyit segített a terhesség alatt is a kórházban, hogy 35 ezret adtam neki.
2011. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy szülés után mennyivel tartozol neki. Mindenképp kérdezd meg!

Én is a Szt. Imrében szültem (mint az egyik válaszoló) és rám bízta. Azt mondta amennyit gondolok. Mi 20 ezret adtunk. Tudom illett volna többet, általában 30 ezret szoktak, de nem volt erre több pénzünk.

Nagyon rendes volt, másnap is bejött hozzám, segített a szoptatásban, tanácsokat adott és még hozott nekem homeopátiás fiolát is, hogy szopogassam.

2011. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Illik rákérdezni, nehogy félreértés legyen.

Ha nem mond árat, akkor 20-40 ezerig szoktak adni nekik elégedettség és anyagi lehetőség szerint. Mi 40-et adtunk a Péterfyben, de ő megdolgozott érte rendesen.

Olyan kórház is van, ahol a doki árának a felét kéri a szülésznő és ez ugye már akár 50-60 is lehet...

2011. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Margit kh-ban 50 ezerért vállalta volna. Ennyit a dokinak tudtunk adni, így nem fogadtam.
2011. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én úgy gondoltam, hogy 20 ezret adok, de ezek szerint, lehet, hogy kevés... na, majd megkérdezem, max, ha túl sokat mond, akkor nem fogadom meg, vagy nem őt. A dokim ajánlott egy szülésznőt, akivel együtt dolgozik, (az orvos is azt mondta, h amennyit gondolok, annyit adok ,mármint az orvosnak)hátha a szülésznő is rám bízza.
2011. ápr. 1. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 20 egyáltalán nem kevés.
2011. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!