Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor osztották meg családotok...

Mikor osztották meg családotokkal, ismerősökkel, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, hogy titkolni szeretnénk csak volt egy vetélésem, így utána az orvos is javasolta, hogy várjuk meg a 12 hetet. Most megint izgulhatok, de még az kb. 6-7 hét. És így elég nehéz segítséget is kérni, hogy a manóm ne kelljen emelgetni pl.
2011. ápr. 1. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az anyukámék tudják. A bejelentéssel mi is várunk a 12ik hétig! Nekem is volt egy vetélésem(6ik héten). Most vagyok 9+4
2011. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Manom? hány kg..???

nyugodtan emelgetheted.


a 12. héten mondtuk el.

2011. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi most tervezzük és remélem hamar össze is jön! Én nem szeretném elmondani a 10. hétig legalább, senkinek! Még lehet,hogy anyumnak se. Anyós meg kilőve. Nem akarom,hogy mindenkinek elmondják. Biztos nehéz lesz, főleg apu előtt, mert nála dolgozom és minden nap találkozunk, de majd lesz valahogy.

Azért sem szeretném, mert anyósom már most nagyon rágörcsöl. Ha felhív állandóan kérdezgeti,hogy egyedül vagyok-e még. Kicsit már fárasztó! Az a jobb, ha minél később tudja meg. Biztos lesz sértődés, de ez akkor is a mi dolgunk!

2011. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is a 12. héten mondtuk el.
2011. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 6 hetes pocakos és van egy kislányom 28 hós 16 kg:)

Mi úgy oldjuk meg hogy ha apa itthon van akkor ő emelgeti szó nélkül és ha megyünk a nagyszülőkhöz akkor is,hogy ne legyen feltűnő,ha szólnék hogy én nem akarom most emelgetni!:)

Megvárjuk mi is a 12 hetet és a genetikai ultrahangot,majd utána elmondjuk...

2011. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mind 2 terhessegemet rogton az elejen elmondtuk, mivel ugyis mindenki rajott volna (allandoan hanytam). Anyukam rengeteget is segitett az elejen, mert joforman semmit sem tudtam csinalni. Fozott, vigyazott a lanyomra es a takaritasban, bevasarlasban is segitett. Persze nem minden nap, igy sokszor mindent maradt ram. A rosszulletek elmulasa utan viszont mar nem kertem segitseget, igy 3. honaptol mindent egyedul (azert a ferjem sokat segit)csinalok.

Kb 14 kg a 2 eves kislanyom, de naponta tobbszor felemelem, cipelem... Kerdeztuk a dokimtol, hogy nem baj e, hogy emelgetem. Azt mondta ez az, amit ugysem tudunk elkerulni. Csak vigyazzak, hogy ne hirtelen emeljem, esetleg ne tul melyrol, ha megoldhato.

Ha nem lettem volna rosszul, akkor is elmondtuk volna a nagy oromhirt a hozzank legkozelebb alloknak.

2011. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A lányom már majdnem 7 éves, ő már ellátja magát, utána volt vetélésem 8. hétben, mondjuk akkor dolgoztam, a kismano 18 hós, ővele vagyok itthon. És 5-6. hétben vagyunk.
2011. ápr. 1. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:

8 és fél hetes voltam, mikor elmondtuk karácsonykor a szülőknek. A legjobb barátnőmnek a pozitív teszt után már néhány nappal.

A testvéreknek, két másik barátnőnek és a munkahelyen a 16. héten, a 18-20. hét körül pedig már mindenki megtudta a munkahelyemen, mert már látszik. Ők már maguktól kérdeztek rá. Most vagyunk 22 hetesek.

2011. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hetesen volt vetelesem,utana mikor megint allapotos lettem,szuleimnek 8 hetesen mondtuk,a tobbieknek "csak" 12 hetesen. :) Tudom,hogy nehez,majd megorultem,hogy nem ujsagolhattam el azonnal. :)
2011. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!