Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van így? Mikor a...

Más is van így? Mikor a babámmal találkozok ismerősökkel, olyan szétszórt vagyok és a babám igényeit is késve veszem észre mert nem tudok egyszerre több felé figyelni. Utána rosszul érzem magam emiatt

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Álltalában ha találkozunk valkivel akkor tudok három felé figyelni (két gyerekkel megyünk) de lehet csak azért mert két gyeekkel megszoktam hogy nem csak egyfelé figyelek egyszerre hanem kettö felé.

Na ezt jol megirtam .

Bocs ha kesze kusza lett.

2010. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden ember más és más. Én tudok több dologra egyszerre figyelni, de a férjem már nem. Ő ha elmentünk a bátyjáékhoz, képes lett volna egész éjjelig maradni. Úgy kellett szólnom, hogy Apa, 8 óra elmúlt, hogy érünk haza a 9 órási fürdésre?! És akkor leesett neki, hogy már van egy fia is, aki miatt menni kell :).
2010. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok, mint te. Szóval nem vagy egyedül. Próbálok ezen változtatni, de nem mindig megy. Nekem is nagyon rossz olyankor, amikor ilyen vagyok.
2010. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Bár ez nálam nem azt jelenti, hogy nem érek haza időben, hanem nem tudok odafigyelni, hogy most hirtelen éhes-e vagy szomjas, vagy épp leesett a játéka...
2010. ápr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen. 2 és féléves a fiam, 4 hós a lányom. Ha beszélgetek vkivel nálunk is előfordul hogy a fiam már 3jára mondja hogy mondjuk inni kér vagy hogy vmit mutatni akar. Persze sokszor úgy van hogy hallom amit mond, csak azt a beszélőt se akarom megsérteni akivel épp váltani próbálok 3 értelmes FELNŐTT mondatot.

Mert amúgy meg már a kicsi babák is ( a nagyok meg főleg) olyan fifikásak tudnak lenni:)) megérzik ha nem körülöttük forog a világ és biztos akkor kezdik el 25ször ledobálni a játékukat meg nyűgösködni ha anya megáll beszélni vkivel.:)

Szóval persze én is rosszul érzem magam néha emiatt de ugyanakkor meg heti egyszer kétszer hagy beszéljek már pár felnőtt szót egy két ismerőssel:)

Nem órákig nyomatjuk a beszédet, de néha igenis kell:)

2010. ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok, még annyi nekem van h a fiam nemes egyszerüséggel közli hogy menjüüüüünk máááááááááár mert ez UNALMAS!!!! (amiről az illető beszél éppen...) olyankor még a fejem is ég.
2010. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy ez probléma, szerintem pár percet te is megérdemelsz, hogy magaddal törődj, kikapcsolódj. Szerintem a gyerekeknek is meg kell tanulni, hogy anaának is szüksége van egy kis beszélgetésre,. stb... ilyenkor lefoglalják magukat és önállósodni kezdenek. Nem hiszem, hogy a nap 24 órájában csak velük kell foglalkozni, nekik is kell szabad tér.
2010. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokazt

Kislányom 7 hós, és nem úgy értettem hogy nem megyek vele haza időben vagy nem veszem észre ha nem kényelmes neki vagy azt akarja hogy vegyem fel... csak olyan szétszórt vagyok, lerakom a cumiját aztán nemtudom hova tettem, leejtem vagy és ide oda kapkodok mikor probálok figyelni azzal akivel beszélgetek és közben a babám meg nyüglődik, olyan zaklatott az egész és utána arra gondolok hogy biztos az ismerős azt gondolja hogy milyen gyogyó vagyok, a babám meg azt hogy anya miért nem figyelt rám ...

2010. ápr. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!