Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A csípő tetoválás bekavarhat...

A csípő tetoválás bekavarhat az EDA-nak?

Figyelt kérdés

Régen, bő 10 évvel ezelőtt hallottam ezt-azt a szülésről, kismamák beszélgettek, 14 körül voltam még akkor, és nem is jártam utána a dolgoknak, és hát a világ rengeteget változott azóta. Azt hallottam, hogy akinek tetoválása van nem csinálnak epiduralt. Igaz ez? Ha igaz, akkor miért nem? Miért zavarja az érzéstelenítőt a tetoválás?

Nagyon pici a fájdalom küszöböm és félek a szüléstől, ugyanakkor az EDA-tól is, annyi rosszat olvastam már róla.


2011. ápr. 2. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Dehogy!

Én tavaly szültem, tetkóval, ami a gerincemen van, pont ahová szúrták az epihez a tűt.

Ha nem bírod a fájdalmat, kérjed, mert nagyon jó, nekem életem legfantasztikusabb élménye lett a szülésem, persze biztos enélkül is az lett volna.:-)

Amikor beadják nem fáj egyáltalán, mert előtte adnak fájdalomcsillapítót, az egy ici picit csíp, olyan mint egy vérvétel. Inkább a tudat, hogy oda szúrnak a gerinchez, az idegesítő...

2011. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy isten volt aki az EDA-t kitalálta, ne félj tőle! Akkor is fáj, de sokkal elviselhetőbb. A tetoválás szerintem sem játszik bele, egy barátnőm tele van tetkókkal és ő is EDA-val szült.
2011. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira fáj, mint a tetkó, amit anno csináltattál, csak nem tart olyan sokáig, csak fél percig. És igen, megcsinálják, mintától függetlenül! :)
2011. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van a csípőmön tetoválás, császárral szültem az elsőt és a gerincbe kaptam érzéstelenítést.

Könnyű szülést neked!

2011. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!