Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a segítség a derék és...

Mi a segítség a derék és csípő fájásra? 18 hetes km.

Figyelt kérdés

Iszonyúan fáj a bal oldali csípőm és fenékrészem!!

Lassan már feküdni sem tudom,nem tudom mennyire normális ez,azt tudom hogy lazulnak az izmok,de ilyen fájdalmas lenne??

Tippek,ötletek jöhetnek!!


2011. márc. 29. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez szerintem inkább a csontokkal lehet összefüggésben, legalábbis nálam biztosan. Nekem is a derekam és a csípőm fájt, már a Kisfiammal is, most meg... Ha ez vígasztal, akkor nekem volt egy időszak, amíg egyszercsak magától elmúlt, de nem tartott túl sokáig...
2011. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És használtál valami krémet vagy tornáztattad??
2011. márc. 29. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem pénteken csípődött be a derekam,felegyenesedni se bírtam, igaz már nagy pocim van...igazából semmit nem lehet tenni, pihenni kell. ja, és ami nekem még jó volt a meleg vizes zuhany és utána Naturland sport krém, ez gyógynövényes izomlazító, terhesség alatt is lehet használni. Más krémeket nem, mert fájdalomcsillapító van benne.
2011. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Uhh akkor a Flektor sem jó???

Na bumm,most vettem meg!!

Arra az van írva,hogy 6-dik hónaptól nem ajánlott!!

2011. márc. 29. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az utánam válaszolónak, a Naturland sportkrém tényleg jó, én is azt használtam, bocsi, ez lemaradt. A Flektort sajna nem tudom, ha a 6. hónaptól nem lehet, akkor most még használhatod szerintem, de valószínűleg sajna jobban jársz, ha olyat használsz már most is, amit később is lehet. Egyébként a melegvizes zuhany is segít, a második mindent leírt, amit én kihagytam.:)
2011. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy tapasztalom, hogy a 18-22 héten ez nagyon jellemző. Nekem is úgy volt.

A másik tapasztalatom, hogy nem tudtam ellene tenni semmit.

Idővel elmúlt.

Tágultak a csontok. Rendezkedtek a szerveim, nőtt a hasam.

2011. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Akkor én is beszerzek egy ilyen sportkrémet!

Eléggé megvisel mert nem sok mindent tudok csinálni tőle,de ha elhanyagolom az sem jobb... Inkább edzésben tartom :))

Jövök-megyek,sétálgatok! :)

További szép és fájdalom mentes babavárást kívánok mindenkinek!!

2011. márc. 30. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!